WPEngine Review

8.5 امتیاز کلی
WPEngine

WPEngine یک پیشرو در زمینه میزبانی وردپرس مدیریت شده با انواع برنامه هاستینگ است که به طیف گسترده ای از کاربران از وبلاگ های شخصی گرفته تا وب سایت های مهم منتقل شده است. به عنوان یک محیط میزبانی مدیریت شده ، مشارکتهای مربوط به WPEngine منحصراً توسط پشتیبانی مشتری 24/7 آنها پشتیبانی می شوند.

طرفداران
 • امنیت وب سایت
 • بازاریابی الکترونیکی و ایمیل
 • Uptime عالی
 • خدمات مشتری
 • تضمین بازگشت پول
CONS
 • کلاه بازدید کننده
 • نسبتاً گران است
 • بدون پشتیبانی تلفنی برای برنامه شخصی
 • عدم میزبانی ایمیل
9.2 رتبه بندی وبلاگ

قیمت
35 دلار

هنگامی که به دنبال میزبانی وبلاگ یا وب سایت خود هستید ، همکاری با شرکتی که بیش از 60،000 مشتری به شما خدمت کرده و ردپای آن در بیش از 136 کشور جهان وجود دارد ، منطقی خواهد بود. WPEngine فناوری خود را در هاست مدیریت شده WordPress توسعه داده است که تقریبا یکی از سیستم عامل های برتر میزبانی وبلاگ است. فناوری آنها استثنایی است و همین امر باعث شده است تا سیستم عامل های آنها مقیاس پذیر ، سریع و ایمن باشند.

برنامه های میزبانی وبلاگ

صرف نظر از نیازهای میزبانی خود ، طرحی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما در WPEngine باشد. 5 برنامه ای که آنها ارائه می دهند عبارتند از:

برنامه شخصی – این برای وب سایت های کوچک و راه اندازی ها است. این نرم افزار با پشتیبانی 24/7 زنده و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی محلی ارائه می شود. ماهانه 29 دلار می رود.

برنامه حرفه ای – این حداکثر 10 نصب را می پذیرد و 20 گیگابایت حافظه محلی نیز در اختیار شما قرار می دهد. حجم ترافیکی که می تواند مسئولیت آن 100،000 بازدید در ماه باشد و ماهانه 99 دلار هزینه دارد.

برنامه کسب و کار – اگر یک خوشه از وب سایت دارید که در هر ماه 400000 بازدیدکننده داشته است ، این برنامه برای انجام آن است. ماهانه 25 نصب و 30 گیگابایت حافظه محلی با 249 دلار دریافت می کنید.

طرح حق بیمه – این یک معماری اختصاصی است که به شما می دهد کارایی بالایی داشته باشد و از طریق آن بتوانید از آن استفاده کنید. این مکان بیش از 1 میلیون بازدید در هر ماه دارد و 150 نصب با ذخیره محلی 300 گیگابایت را در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه درجه بندی سازمانی – این برنامه نهایی با ظرفیت انجام بیش از 5 میلیون بازدید در هر ماه در یک محیط اختصاصی است. فضای ذخیره‌سازی محلی تا 1 سل افزایش یافته و شما 24/7 بلیط پشتیبانی ، عملکرد برنامه و مدیریت حساب استراتژیک دریافت خواهید کرد.

چه چیزی میزبان وبلاگ WPEngine را ویژه می کند

خوب ، عوامل زیادی هنگام بررسی منحصر به فرد بودن میزبانی وبلاگ WPEngine مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر برجسته سریع آنچه به معنای میزبانی وب سایت شما در اینجا است:

 • امنیت وب سایت جامد با گواهینامه های SSL ، اسکن های مخرب و فایروال
 • زمان عالی
 • خدمات مشتری استثنایی که شامل پشتیبانی تلفنی 24/7 بدون تلفن برای همه برنامه ها به جز شخصی است که از چت زنده 24/7 بهره مند است.
 • ضمانت برگشت پول – فقط 60 روز از دوره آزمایشی فقط برای دسترسی به مناسب بودن برنامه ها برای شما دریافت می کنید.

نزولی میزبان وبلاگ WPEngine

فاکتورهای زیر رتبه WPEngine را تضعیف می کنند:

 • درپوش بازدید کنندگان به ویژه برای برنامه های شخصی و حرفه ای
 • نسبت به برخی رقبای خود گران است
 • عدم پشتیبانی تلفن در برنامه شخصی

در کل ، با وزن جوانب مثبت و منفی ، WPEngine هنوز هم خدمات میزبانی وبلاگ عالی را ارائه می دهد که هر شغلی ممکن است بخواهد در نظر بگیرد.

 • امنیت وب سایت جامد
 • زمان عالی
 • خدمات مشتری استثنایی
 • تضمین بازگشت پول

.


تضمین بازگشت پول
60 روز
فضای دیسک
10 گیگابایت – 400 گیگابایت
نام دامنه
N / A

ما هنوز گزینه اختصاصی میزبانی وب برای WPEngine را بررسی نکرده ایم زیرا به نظر نمی رسد که این نوع میزبانی را ارائه می دهند.

ما هنوز گزینه VPS Hosting را برای WPEngine مورد بررسی قرار نداده ایم زیرا به نظر نمی رسد که این نوع میزبانی را ارائه می دهند.

9.4 رتبه بندی وردپرس

قیمت
35 دلار

نزدیک به 30٪ وب سایتهای آنلاین در وردپرس اجرا می شوند و این یک آمار کلیدی در سنجش محبوبیت سیستم عاملهای میزبانی وب است. WPEngine روشی سریعتر و مطمئن تر برای رشد برند شما از طریق تعدادی سیستم عامل وردپرس مدیریت شده ارائه می دهد. دامنه مشاغل مورد نیاز در این برنامه ها گسترده است از سایت های وبلاگ شخصی در انتهای پایین به وب سایت های مهم در انتهای بالاتر..

برنامه های میزبانی وردپرس WPEngine

برنامه های میزبانی ارائه شده توسط WPEngine به دلیل داشتن بهترین معماری در کلاس و مقیاس پذیری قابل ستایش است.

برنامه شخصی

با داشتن یک دوره آزمایشی 60 روزه بدون ریسک ، برنامه شخصی برای مشتریانی که دارای سایتهای ساده و حداقل بودجه هستند ، برای مشتریان مناسب تر است. این طرح با فناوری قدرتمند و خدمات کاملی به مشتری در دسترس 24/7 در چت زنده ارائه می شود. این یک برنامه اشتراکی است به این معنی که وب سایت شما با بسیاری از منابع دیگر به اشتراک گذاشته شده روی سکو قرار دارد. به همین دلیل می تواند تا 25000 بازدیدکننده داشته باشد و فضای ذخیره سازی محلی 10 گیگابایت است. همچنین می توانید برای هر اشتراک یک گواهی SSL رایگان دریافت کنید. هزینه این طرح در هر ماه 29 دلار است.

برنامه حرفه ای

این طرح مشاغل با ترافیک ثابت یا تعداد زیادی سایت کوچکتر را هدف قرار می دهد. تا زمانی که تعداد بازدیدهای شما در هر ماه از 100000 تجاوز نکند می توانید حداکثر 10 وب سایت را میزبانی کنید. فضای ذخیره سازی محلی 20 گیگابایت است و همچنین می توانید پس از اشتراک ، یک گواهی SSL رایگان دریافت کنید. هزینه برنامه حرفه ای در هر ماه 99 دلار است ، اما یک دوره آزمایشی به مدت 60 روز برای سنجش مناسب بودن این طرح وجود دارد.

برنامه تجاری

درست مانند دو مورد فوق ، این نیز در یک بستر مشترک قرار دارد ، اما سطح حمل و نقل بسیار بالاتر ، 400000 بازدید در هر ماه را در خود جای می دهد. ذخیره محلی تا 30 گیگابایت وجود دارد و حداکثر 25 نصب را در خود جای می دهد. با داشتن گواهینامه SSL رایگان ، می توانید به دلیل تعامل با وب سایت خود ، امنیت داده ها و اطلاعات خود را به مشتریان خود تضمین کنید. هزینه 249 دلار در هر ماه است و مجدداً دوره آزمایشی بدون خطر 60 روز دریافت می کنید.

طرح حق بیمه

این یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده برای مشاغلی است که به طور فعال در حال رشد هستند و عملکرد بهینه را در اولویت قرار می دهند. شما یک محیط اختصاصی دریافت می کنید که وب سایت شما در یک سرور منفرد با حضور یک تیم خدمات مشتری متناسب در آن میزبانی می شود. حداکثر نصب حداکثر تا 150 و تعداد بازدیدها در هر ماه برای بیش از 1 میلیون نفر است.

طرح درجه سازمانی

اگر در ماه بیش از 5 میلیون ترافیک داشته باشید و یک محیط اختصاصی با ذخیره محلی حداکثر 1 TB بخواهید ، این برنامه برای پیشبرد آن است. این فقط برنامه درجه بندی Enterprise و برنامه حق بیمه است که یک دوره آزمایشی را ندارند زیرا همه چیز مورد مذاکره و سفارشی سازی است.

جوانب مثبت میزبان وردپرس WPEngine

از جمله مزایای این میزبانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پیشرفته ترین فناوری که ترافیک زیاد را در خود جای داده است
 • شبکه ای جهانی با مراکز داده در مناطق EMEA ، ایالات متحده ، و آسیا و اقیانوس آرام گسترش یافته است.
 • انواع میزبانی وب قصد دارد تا نیازهای شما را تأمین کند
 • خدمات عالی مشتری
 • اسکن نرم افزارهای مخرب و پشتیبان گیری روزانه
 • زمان استثنایی

چرا میزبانی WPEngine WordPress ممکن است برای شما نباشد

 • نسبتاً گران است
 • در برنامه شخصی پشتیبانی تلفن برای مشترکین وجود ندارد
 • آنها نه دامنه می فروشند و نه میزبان ایمیل ارائه می دهند
 • محیط سرور مبتنی بر پنجره وجود ندارد
 • کلاه بازدید کننده

هر کسی که به دنبال ارائه دهنده خدمات میزبانی وردپرس با مدیریت متوسط ​​است ، WPEngine در این طاقچه ایستاده است.

 • پیشرفته ترین فناوری
 • شبکه جهانی با مراکز داده استراتژیک
 • انواع برنامه های میزبانی وب خدمات عالی برای مشتری
 • اسکن نرم افزارهای مخرب و پشتیبان گیری روزانه
 • زمان استثنایی

.


تضمین بازگشت پول
60 روز
فضای دیسک
10 گیگابایت – 400 گیگابایت
نام دامنه
N / A

در دنیای امروز ، مارک ها بسیار مهمتر از صد سال پیش هستند. مارک ها علم و روانشناسی آنچه کسب و کار شما از نظر محصولات و حتی ارائه خدمات ارائه می دهد را گرد هم می آورد. اگر می خواهید نام تجاری شما از محصولات شما تجاوز کند و اعتبار ، کیفیت و تجربه را منتقل کند ، باید مؤلفه دیجیتالی آن را پرورش دهید. این همان چیزی است که WPEngine در مورد آن است. این شرکت به عنوان یک ارائه دهنده میزبانی وردپرس مدیریت شده ، به برندها کمک می کند تا تجربه دیجیتالی خود را از طریق برنامه های متنوعی انجام دهند.

آیا می دانید که هر ثانیه تأخیر در زمان بارگذاری وب سایت شما می تواند بیش از 7٪ ضرر را در تبدیل ایجاد کند؟ و تأخیر 2 ثانیه ای می تواند منجر به ترك 87٪ شود؟ خوب ، اگر چنین نکرده اید ، اکنون می دانید. به همین دلیل ضروری است که بستری را انتخاب کنید که ترکیبی مناسب از فناوری ها و خدمات را در اختیار شما قرار دهد تا عملکرد شرکت شما را تأمین کند.

مروری بر WPEngine

WordPress تاکنون قابل اعتمادترین ستون فقرات است که میلیون ها وب سایت در سراسر جهان را پشتیبانی می کند. این دقیقاً به همین دلیل است که برخی از خدمات میزبانی وب مانند WPEngine تصمیم گرفته اند که منحصراً روی میزبانی این سیستم مدیریت محتوا تمرکز کنند. WPEngine به دلیل داشتن سابقه عالی در زمان عالی ، انتقال نامحدود داده های ماهانه ، امنیت متمرکز وردپرس از جمله سایر ویژگی های عالی توسط بسیاری از بازیکنان در بازار از جمله مارک های بزرگ به عنوان ارائه دهنده خدمات میزبانی بیش از حد مناسب رتبه بندی شده است..

مشاغل اطراف WPEngine به عنوان یک محیط میزبانی مدیریت شده ، منحصراً توسط پشتیبانی مشتری 24/7 آنها پشتیبانی می شوند. این محیط به طور خاص با نصب وردپرس و افزونه ها در ذهن شما طراحی شده است. در واقع ، با WPEngine ، لازم نیست WordPress را مانند سایر میزبان وب نصب کنید. هر طرح WPEngine که خریداری می کنید ، با سیستم مدیریت محتوا از پیش نصب شده است. تصور کنید که ایمیل مقدماتی خود را باز کنید تا جزئیات ورود به سیستم خود را مشاهده کنید و متوجه شوید که برای شروع کار نیازی به تنظیمات اضافی ندارید..

وقتی صحبت از تولید محتوا می شود ، WPEngine مزایای میزبانی وردپرس را به شما ارائه می دهد تا محیطی مشتری پسند را در اختیار شما قرار دهد که در آن می توانید صفحات ، پست ها و گالری هایی را با سهولت بسیار ایجاد کنید. همه افزونه های وردپرس که با آن روبرو می شوید به طور خودکار با WPEngine سازگار نیست. دلیل این امر این است که شرکت پیش از وارد کردن آنها در سیستم عامل خود ، افزونه ها را ارزیابی می کند. افزونه های منفی و سایر مواردی که WPEngine را از قبل کپی می کند ، حذف نشده اند.

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت WPEngine

اگر به دنبال شرکتی با انواع بسته های میزبانی هستید ، در WPEngine یک مورد پیدا نمی کنید. دلیل این امر این است که این شرکت تحقیق ، نوآوری و تولید محصول خود را در مورد هاست وردپرس اختصاص داده است. برای برخی از افراد ، این ممکن است به عنوان یک نقطه ضعف به نظر برسد ، اما از طرف دیگر ، به WPEngine کمک کرده است که در این طاقچه یک مقام باشد..

بنابراین ، اگر به دنبال راه اندازی یک وبلاگ شخصی یا حتی یک وب سایت پیچیده و پیچیده برای برند خود هستید ، وردپرس یکی از سیستم عامل هایی است که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید و با پسوند WPEngine به عنوان شریک میزبان خود انتخاب کنید. صرف نظر از شرایط شما ، این ارائه دهنده خدمات میزبانی وب دارای طرحی است که می تواند در رسیدن به اهداف خود به شما کمک کند. در زیر مختصری از آنچه هر یک از برنامه ها ارائه می دهند آورده شده است.

برنامه شخصی

اگر یک سایت واحد دارید که می خواهید مانند وبلاگ شخصی یا وب سایت فروشگاهی ساده اداره کنید ، این بسته مناسب شماست. همچنین ، افرادی که می خواهند یک پروژه بزرگتر را راه اندازی کنند ، اما به دلایلی می خواهند قبل از تسویه حساب در یک شرکت کوچک میزبانی وب را تجربه کنند و تجربه چندین شرکت میزبانی وب را امتحان کنند ، این نیز بستر ورود خوبی است. یکی از مواردی که در مورد برنامه شخصی بسیار برجسته است این است که از فناوری نوآورانه و خدمات 24/7 مشتری پشتیبانی می شود.

از نظر فضای محلی ، این طرح حداکثر 10 گیگابایت به شما می دهد که از نظر فنی می توانند آپلودها و ویژگی های سایت را بدون کاهش سرعت آن در خود جای دهند. زیبایی با فضای کافی برای ذخیره سازی محلی آن است که به شما امکان می دهد مقادیر زیادی از داده ها را که فقط مربوط به دامنه و پروتکل شما هستند ، به روشی امن ذخیره کنید. شما این ذخیره سازی را با کسی به اشتراک نمی گذارید.

این طرح همچنین برای تأمین امنیت اتصالات از مرورگر وب خود به سرور ، به شما گواهی SSL رایگان می دهد. اگر شما یک سایت تجارت الکترونیکی کوچک را اداره می کنید ، مطمئناً این یک مزیت اضافی محسوب می شود زیرا مشتریان شما می توانند اطلاعات خود را به راحتی و با اطمینان از امنیت آن به شما اعتماد کنند و هیچ کس نمی تواند از آن دست بکشد. به طور معمول ، این طرح وب سایت هایی را دارد که به طور متوسط ​​25000 بازدید در هر ماه دارند.

برنامه حرفه ای

این برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط WPEngine برای مشتریانی که مدیریت وب سایتهایی دارند که دارای ترافیک ثابت مانند سایتهای بزرگ تجارت الکترونیکی ، سایتهای ابزار و حتی سایتهای خبری متوسط ​​هستند ، تهیه می شود. معامله واقعی در برنامه های حرفه ای انعطاف پذیری آنها است. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید حداکثر 10 سایت را برای سهولت مدیریت در اختیار داشته باشید.

برنامه های حرفه ای سطح ترافیک ، آنها را در اکثر مشتریان جای می دهد. آنها می توانند تا 100000 بازدیدکننده داشته باشند در هر ماه که برای هر مشاغلی که دارای برنامه تبدیل صحیح باشد بسیار زیاد است. از نظر فضای محلی ، این طرح دو برابر برنامه شخصی ، 20 گیگابایت است. همچنین مزیت گواهینامه SSL رایگان وجود دارد که به امنیت وب سایت ترجمه می شود.

برنامه تجاری

این طرح به شما امکان می دهد تا حداکثر 25 نصب داشته باشید. این ممکن است کاملاً به نظر برسد ، اما اگر شغلی هستید که برای محصولات مختلف خود دارای وب سایت های مختلف هستید یا در بیش از یک منطقه فعالیت می کنید ، این موضوع را مفید خواهید یافت. محدودیت ترافیک این طرح 4 برابر بیشتر از برنامه حرفه ای با 400000 بازدید در هر ماه است. این بدان معناست که میانگین در هر روز حدود 13،000 است که تعداد خوبی برای هر وب سایت شلوغ است. ذخیره محلی علاوه بر گواهینامه های SSL رایگان ، تا 30 گیگابایت نیز به شما می دهد.

ویژگی برجسته این طرح GeoIP است. این در اصل یک فناوری پیشرفته است که به شناسایی موقعیت جغرافیایی یک ترمینال رایانه ای با استفاده از آدرس IP آن کمک می کند. هنگام تولید محتوا و می خواهید آن را در یک مکان خاص هدف قرار داده یا آن را تنظیم کنید ، این فناوری مفید است. همچنین تبلیغات هدفمند ، جلوگیری از هرزنامه و دسترسی محدود بر اساس موقعیت مکانی با استفاده از GeoIP به خوبی قابل اجراست.

طرح حق بیمه

سازمان هایی وجود دارند که اولویت آنها عملکرد بهینه وب سایت های آنها است. به طور خلاصه ، شما نمی توانید اجازه دهید حتی یک ثانیه برای وب سایت خود کاهش یابد یا به زیر بروید. اگر چنین مشتری هستید ، پس برنامه حق بیمه همان چیزی است که دقیقاً به آن احتیاج دارید. آنچه که با این طرح بسیار ویژه است این است که ویژگی های منحصر به فرد یک محیط سرور را با هم ترکیب می کند. در واقع ، این طرح به شما می دهد محیط اختصاصی خود را کاملاً با خدمات به مشتری هدفمند و نوآوری های زیاد تکمیل کنید تا بتوانید تجربه های با کارایی بالا را هدایت کنید.

به همین دلیل ، این طرح بسیار سفارشی شده است و می تواند هنگامی که WPEngine نیازهای منحصر به فرد شما را درک کند ، تنظیم شود. برخلاف بقیه که ماهانه مبلغ مشخصی دارند ، این طرح رقم مشخصی ندارد. با استفاده از سیستم عامل مدیریت ، به عنوان یکی از ویژگی های مهم برنامه حق بیمه ، می توانید سایت های خود را به راحتی و بدون تجربه خرابی تجربه کنید..

طرح درجه سازمانی

این برنامه نهایی از نظر به روز رسانی ، عملکرد و مقیاس پذیری WPEngine است. این طرحی است که برای سایت های حساس ماموریت و افرادی که دارای ترافیک بسیار بالایی هستند ، رزرو شده است. یک محیط خوشه ای اختصاصی وجود دارد که در آن سایتهای شما ایمن هستند. خدمات مشتری اختصاص داده شده به این طرح از بالاترین کیفیت برخوردار است.

دقیقاً مانند برنامه حق بیمه ، برنامه درجه سازمانی برای سهولت در حرکت سایتها ، به منظور پیاده سازی حرکت کرده است. با این حال ، چیزی که واقعاً برای این طرح منحصر به فرد است ، فناوری تعادل بار است. از نظر فنی ، توازن بار یک فناوری است که به شما امکان می دهد بارهای کاری را در تعدادی از منابع مانند خوشه رایانه توزیع کنید. فایده این امر این است که میزان استفاده از منابع شما بسیار بهینه شده و توان شما حداکثر است. هر مشتری که از سایت شما بازدید می کند از زمان پاسخگویی و سرعت سایت به حداقل می رسد قدردانی می کند. همچنین این تنها برنامه ای است که دارای مدیریت استراتژیک حساب ، پشتیبانی بلیط 24/7 و عملکرد برنامه است.

مزیت WPEngine

طبق آماری که از WPEngine جمع آوری شده ، این شرکت تجربه میزبانی بیش از 60،000 مشتری را دارد که در 136 کشور جهان پخش شده است. مراکز داده آنها در EMEA ، ایالات متحده و آسیا و اقیانوسیه است. این تضمین می کند که سرعت سایت های مشتری صرف نظر از موقعیت مکانی آنها همیشه بالاست. برای ایجاد این تجربه ، WPEngine مزایای کلیدی زیر را دارد.

امنیت وب سایت

اگر شرکتی هستید که قصد فروش محصولات از طریق وب سایت خود را دارید ، یکی از مواردی که باید به دنبال آن باشید و ضمانت آن را داشته باشید ، یک گواهینامه Secure Socket Layer (SSL) است. مزیت این گواهینامه این است که از جریان اطلاعات از مشتری به سمت سرورهای شما محافظت می کند. اعتماد به نفس این امر به شما کمک می کند تا شهرتی کسب کنید که به راحتی تبدیل به تبدیل شود. به نفع مشتریان WPEngine ، یک مجوز SSL رایگان برای هر اشتراک میزبانی از درجه شخصی به شرکت ارائه شده است..

علاوه بر این ، WPEngine به طور روزانه اسکن های بدافزار را انجام می دهد و دارای یک فایروال قوی است که برای جلوگیری از تهدیدات طراحی شده است. آنها قول داده اند که هر سایتی که هک شود ، توسط تیم آنها بصورت رایگان تعمیر می شود.

بازاریابی الکترونیکی و ایمیل

تخصص WPEngine در فضای میزبان وردپرس دارای مزایای بسیار دیگری است که مشتریان می توانند به راحتی از آن برای رشد مشاغل آنلاین خود استفاده کنند. یکی از این گنجینه ها کتابخانه گسترده برای افزونه های سیستم مدیریت محتوا است که به طور خاص برای تجارت الکترونیکی طراحی شده است. برخی از افزونه ها شامل WooCommerce و Shopify می شوند.

برای اضافه کردن به این ، بسیاری از فن آوری های بازاریابی ایمیل مانند Mailflow ، Drip و DirectIQ وجود دارد. حتی با پرداخت هزینه کمی که توسط شرکت های بازاریابی ایمیل و تجارت الکترونیکی پرداخت می شود ، بهتر است در این فضا فعالیت کنید.

Uptime عالی

هر سرویس میزبانی با ارزش نمک آن نیاز به اولویت بندی زمان وب سایت دارد. این امر تنها به این دلیل است که سایت هایی که دارای زمان های طولانی پیش بینی ناپذیر هستند ، مشتری را ناامید می کنند و تا حد زیادی دسترسی به محصولات و خدمات ارائه شده را زیر سوال می برند. شما به معنای واقعی کلمه می توانید زمان استفاده WPEngine را با استفاده از یک ابزار نظارت بر وب سایت آزمایش کنید و ثبات باورنکردنی آنها را اثبات کنید. Uptime تا حد زیادی به تجربه وب مشتریان کمک می کند.

خدمات مشتری

مهم نیست که یک محصول چقدر خوب است یا به بازار عرضه می شود ، اگر یک تیم خدمات مشتری سنگ محکم برای تهیه نسخه پشتیبان از آن وجود نداشته باشد ، خط مقدم قابل توجهی نخواهد بود. WPEngine با درک این موضوع که همه افراد آنلاین یک گورو نیستند ، یکی از مفیدترین خط پشتیبانی مشتری را برای ارائه خدمات برای پرس و جوهای مختلف از سراسر جهان مطرح کرد. آنها یک خط تلفن اختصاصی دارند که بصورت 24/7 باز و رایگان است.

علاوه بر این ، آنها یک بستر گفتگوی زنده آنلاین دارند که دوباره 24/7 برای مشتریان به اشتراک گذاشته شده است تا تجربه خود را به اشتراک بگذارند ، سؤال کنند و به دنبال شفاف سازی باشند. این پلتفرم به ویژه برای مشترکین برنامه شخصی مزیت دارد زیرا در پشتیبانی تلفنی عاری از تلفن مورد توجه قرار نمی گیرد.

تضمین بازگشت پول

ارائه دهنده خدمات میزبانی وب با اطمینان به محصولاتی که ارائه می دهد نمی تواند از دادن تکه ای از پای قبل از تعهد خرید به مشتریان خود جلوگیری کند. WPEngine از آنچه بیشتر رقبای خود به عنوان پنجره آزمایشی ارائه می دهند ، فراتر می رود. آنها برای برنامه شخصی ، برنامه حرفه ای و برنامه بازرگانی 60 روز ضمانت برگشت پول می دهند. با این حال ، این امر به برنامه های میزبانی وب Premium و Enterprise Grade اعمال نمی شود.

نزولی WPEngine

برخی از مشتریان از ویژگی های عالی و فناوری نوآورانه به دلیل عوامل خاصی که در بین آنها وجود دارد ، از WPEngine کنار مانده اند:

 • درپوش بازدید کنندگان – محدودیت تعداد بازدیدکنندگانی که یک سایت می تواند در آن جای دهد یک مانع است به خصوص برای مبتدیان کسب و کار که مایل به استفاده از بسته های کم قیمت هستند.
 • نسبتاً گران قیمت – حتی با وجود برنامه شخصی خود که ماهانه 29 دلار قیمت دارد ، WPEngine در مقایسه با برخی از رقبای خود هنوز گران است. در یک سال ، مشتریان در این طرح 348 دلار پرداخت می کنند که مبلغی کلان است که فقط یک وبلاگ در حال اجرا است.
 • بدون پشتیبانی تلفنی برای برنامه شخصی – این یکی از عمده ترین کاهش قیمت ها برای مشترکین این گروه است زیرا انتظار دارند قیمت بیشتری با آن قیمت داشته باشند. این باعث می شود مشترکان فقط به پشتیبانی چت زنده وابسته باشند.
 • عدم وجود میزبانی ایمیل – مشتریان انتظار دارند میزبان ایمیل به عنوان بخشی از بسته های ارائه شده توسط WPEngine باشد. با این حال ، این مورد نیست و تا حدی برخی مشترکین را ناامید کرده است که باید به دنبال میزبانی در جای دیگری باشند.

خط پایین

WPEngine با نگاهی به جوانب مثبت و منفی ، کارکردهای کلیدی پر شده از ویژگی های مفید را ارائه می دهد که می تواند هنگام جستجوی تأثیر پای شما به صورت آنلاین ، یک فرود نرم به شما بدهد. ویژگی های دوستانه وردپرس تجربه شما را به ویژه با کمک سرویس های مشتری که همیشه بصورت آنلاین هستند ، ارزشمند می سازد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map