آیا به اسکنر سایت SG SiteGround نیاز دارم (نقد 2020): آیا ارزش آن را دارد؟ قیمت آن چند است؟

SiteGround SG سایت اسکنر نقد و بررسی اعلان نامه ایمیل (2020)

SiteGround یک شرکت میزبانی وب با امنیت بسیار بالا است به غیر از اینکه دائماً در رده بندی قرار گرفته و به عنوان بهترین میزبان وب توسط تعدادی از افراد توصیه می شود.


با این حال ، موارد خاصی وجود دارد که شما باید قبل از ثبت نام با هر یک از برنامه ها و بسته های میزبانی وب سایت SiteGround بدانید. شما باید از خود بپرسید – آیا واقعاً به اسکنر سایت SG SiteGround نیاز دارید؟ آیا اصلا ارزشش را دارد? (منظور من ارزش هزینه است) یا در غیر این صورت به پایان خواهد رسید غیر ضروری پول خود را صرف چیزی می کنید که واقعاً لازم نبود!

یادداشت های سریع در مورد ویژگی های امنیتی SiteGround

حال ، بگذارید کمی درباره امنیت وب سایت که SiteGround با حساب های میزبانی وب خود به مشتریان خود ارائه می دهد ، صحبت کنیم. برخلاف بسیاری از شرکت های میزبان وب با کیفیت پایین و غیر امن که در آنجا هستند ، SiteGround از کیفیت برتر سرور برخوردار است که با این شرکت دائماً به روز رسانی های نرم افزاری را با امنیت بسیار بالایی روبرو می کند و همچنین در ایجاد وصله های امنیتی برای هرگونه بد افزار یا آسیب پذیری یافت می شود.

سایت شما که با SiteGround میزبانی شده است بسیار ایمن است و از این رو نیازی به ارتقاء امنیتی ندارید (به صورت SG SiteScanner).

بنابراین ، سرویس مانیتورینگ بدافزار اسکنر سایت SG SiteGround چیست?

SG Site Scanner به سرویس تشخیص و نظارت بر بدافزار SiteGround یا سیستم هشدار اولیه که توسط شریک امنیتی آنها Sucuri تهیه شده است ، اشاره دارد. (یکی از بزرگترین ارائه دهنده خدمات اسکن مانیتورینگ و لیست سیاه لیست سیاه). SG Site Scanner همه پیوندها را بطور روزانه اسکن می کند که از صفحه اصلی سایت شما قابل دسترسی است (یک بار فعال شود).

SiteGround SG سایت اسکنر بررسی گزارش سرویس مانیتورینگ هک

همچنین ، وب سایت شما را در سایتهای معتبر امنیتی مبتنی بر امنیت بررسی می کند تا مشخص کند دامنه شما در لیست سیاه قرار گرفته است یا خیر. اگر SG Site Scanner مسئله ای از این قبیل را تشخیص دهد ، بلافاصله از طریق ایمیل به شما اعلان می دهد. بنابراین ، این به شما کمک می کند تقریباً بلافاصله اقدامی انجام دهید و به منظور محافظت از اعتبار تجاری ، مشتریان و درآمد خود ، سریعاً برای رفع مشکل اقدام کنید.

About درباره اسکنر سایت SG چه خوب است?

1. سیستم اسکن و گزارش دهی به بدافزار کارآمد
2. شریک خوب نظارت بر بدافزارها مانند Sucuri
3. رابط کاربری آسانتر و دوستانه برای اسکن تهدید
4. اطلاعیه ها و به روز رسانی های فوری ایمیل
5. گزارش های هفتگی به راحتی قابل مدیریت

About در مورد اسکنر سایت SG چه بد است?

درست مانند سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، سایت SiteGround به منظور فروش مجدد برنامه های خود با سایر خدمات شخص ثالث همکاری می کند و همزمان به مشتریان خود در محافظت از وب سایت های خود کمک می کند. به نظر من ، SG Site Scanner باید رایگان باشد و نباید هزینه آن را بپردازید! اما پس از آن یک سرویس پولی است که به سایت SiteGround یا هر ارائه دهنده میزبانی وب دیگر ارائه می شود که خدمات امنیتی و مانیتورینگ سایت را به عنوان یک افزودنی اضافی با هزینه ارائه می دهد.

آیا باید اسکنر سایت SG بگیرم؟ آیا خرید آن حتی ضروری است?

جواب کوتاه: نه ، لازم نیست!

در عوض به سراغ افزونه امنیتی Wordfence بروید که می تواند سرورهای شما را 24/7 اسکن کند و همچنین می تواند به جای سفارش سرویس نظارت بر بدافزار گران قیمت SG سایت اسکنر SiteGround ، از تهدیدهای احتمالی وب سایت پاک کند. اسکنر سایت SG SiteGround سرویس مانیتورینگ بدافزارهای مشابه مانند SecurityLave SiteLock Bluehost یا مجموعه امنیتی iPage را ارائه می دهد ، که کم و بیش به همین روش کار می کند. مبتدیان این خدمات اضافی اضافی را مفید می دانند و هنگام ثبت نام آن را خریداری می کنند. در حالی که ، اکثر دیگران با هوشمندی از آنها کاملاً غفلت می کنند و تصمیم می گیرند که یک افزونه رایگان WordPress مانند Wordfence.

هزینه اسکنر سایت SG SiteGround چقدر است؟ [جزئیات قیمت گذاری]

اطلاعات قیمت گذاری اسکنر سایت SG SiteGround
قیمت اولیه19.80 دلار در سال (1.65 دلار در ماه)
قیمت تمدید19.80 دلار در سال (1.65 دلار در ماه)
(همان هزینه تجدید)

هزینه اسکنر سایت SG SiteGround هزینه دارد 19.80 دلار در سال یا 1.65 دلار در هر ماه با همان قیمت تمدید نیز این سرویس افزودنی نظارت بر امنیت اضافی اختیاری توسط SiteGround (طراحی شده توسط سوچوری) می توانید در هر زمان از بسته میزبانی وب سایت SiteGround خود اضافه یا حذف شوید.

بنابراین ، شما یا می توانید سالانه خدمات اسکنر سایت SG SiteGround را به طور مستقیم از پیش ثبت نام کنید..

افزونه اسکنر سایت SG SiteGround از طریق منطقه کاربر

یا حتی می توانید این ابزار اسکن تهدید و نظارت بر بدافزارها را از هر زمان دیگری از SiteGround سفارش دهید (کاملا به شما بستگی دارد).

Wordfence vs SG Site Scanner (Powered by Sucuri): نقد و مقایسه (2020)

سایت اسکنر SiteGround SG vs Wordfence (بررسی و مقایسه 2020)

Wordfence یک ارائه دهنده خدمات امنیتی درجه یک است (با هر دو برنامه رایگان و پرداخت شده) برای کاربران WordPress است و به ویژه توسط Threat Defense Feed که به طور مداوم به روز می شود ، نیرو گرفته شده است. نسخه اصلی افزونه وردپرس Wordfence رایگان است ، طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد (هنگام فعال شدن). با استفاده از ابزاری برای اسکن سایت مانند Wordfence می توانید مکانیسم های امنیتی مختلفی را که از سایت شما به طور کامل در برابر هکرها و هرگونه کدهای مخرب محافظت می کند ، رها کنید..

همچنین ، فایروال Wordfence به اندازه کافی قدرتمند است که از سایت شما محافظت می کند و از هرگونه حمله جلوگیری می کند. از جدیدترین قوانین فایروال استفاده می کند ، از IP مخرب جلوگیری می کند و محافظت مطمئن و کافی را به سایت وردپرس شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، وردفنس مسئولیت مهم امنیتی را نسبت به دقت کافی قبل از اجازه هرگونه ترافیک به وبلاگ یا وب سایت خود به عهده می گیرد.

توجه داشته باشید: برخلاف Wordfence ، اسکنر سایت SG SiteGround هیچ برنامه کاربردی نیست که از وب سایت خود محافظت کاملی در برابر هرگونه حمله ای انجام دهد. این فقط یک نظارت هک پرداخت شده / کد مخرب است که ویژگی افزودنی امنیتی را از SiteGround بررسی می کند.

نتیجه گیری: آیا اسکنر سایت SG مورد نیاز است؟ آیا به این افزودنی امنیتی پرداخت شده از SiteGround برای وب سایت خود نیاز دارید؟?

ضمن بررسی در هنگام خرید طرح میزبانی وب سایت SiteGround ، آنها گزینه ای را برای اضافه کردن اسکنر سایت SG با هزینه اضافی (که یک ویژگی افزودنی اختیاری است) به شما ارائه می دهند. اگر از من یا هر تکنیک دیگری در وردپرس سؤال کنید ، متداول ترین پاسخی که می گیرید این است – نه ، شما به SG SITE اسکنر SITEGROUND در حالی که اقدام به خرید سرویس وب سایت آنها می کنید ، نیازی ندارید! چندین برنامه امنیتی رایگان دیگر نیز وجود دارد که سایت شما را برای بدافزار اسکن می کنند (Wordfence گزینه دیگری است که من از آن استفاده می کنم).

بنابراین می توانید به SiteGround.com بروید ، یک برنامه میزبانی برای سایت خود انتخاب کنید و سپس آنها را انتخاب کنید حفاظت از حریم خصوصی دامنه ویژگی (دوباره اختیاری), و در آخر تیک انتخاب را بزنید اسکنر سایت SG سرویس.


اینجا را کلیک کنید تا بدانید آیا به حفاظت از حریم خصوصی دامنه SiteGround (محافظت از شناسه دامنه) نیاز دارید یا نه?

آیا شما میزبانی سایت SiteGround را توصیه می کنید? بله کاملا! مجموعه های پیشرفته امنیتی سطح سرور آنها ، پشتیبانی از مشتری برتر و سخت افزار و نرم افزارهای برتر در کلاس سازمانی بدون شک باعث می شود SiteGround امن ترین محیط برای میزبانی وبلاگ یا وب سایت شما باشد. من امیدوارم که بررسی ما در مورد آیا به اسکنر سایت SG SiteGround نیاز دارید؟ به این قیمت می ارزد? برای شما مفید بود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map