سیاست بازپرداخت SiteGround و ضمانت بازگشت پول (راهنمای 2020): چگونه حساب میزبانی سایت شما را لغو کنیم؟

Contents

درباره سیاست بازپرداخت SiteGround چیست؟?


SiteGround مشتری های میزبان خود را با سیاست بازپرداخت ارائه می دهد که 30 روز ضمانت برگشت پول (با کلیه برنامه های میزبانی مشترک آنها) و 14 روز ضمانت برگشت پول (با کلیه برنامه های میزبانی ابر) است. ضمانت برگشت پول SiteGround آرامش کامل با خدمات مرتبط با میزبانی وب ارائه شده به شما می دهد زیرا این خدمات به عنوان یک راه حل منحصر به فرد و پوشش بیمه ای تضمین می کند که خدمات آنها انتظارات شما را برآورده می کند.

ضمانت برگشت پول SiteGround سفارشات اولیه را برای برنامه های میزبانی مشترک و سرویس های میزبانی ابری آنها پوشش می دهد. همچنین ، اکثر ویژگی های اضافی را که به مشتریان خود ارائه می دهند را پوشش می دهد. برای دوره اولیه (یکبار حساب میزبانی با SiteGround است ایجاد شده و فعال شده), آنها مشتری خود را صادر می کنند هزینه کامل به حساب های میزبانی مشترک آنها و لغو خدمات (ظرف 30 روز از تاریخ فعال شدن حساب میزبان). همچنین ، همین امر در مورد حساب های میزبانی Cloud SiteGround که برای دریافت بازپرداخت کامل باید در مدت 14 روز از فعالیت حساب میزبان کنسل شوند ، صدق می کند..

استثنائات ، شرایط و ضوابط اعمال شده برای سیاست بازپرداخت SiteGround

در اینجا شرایط و ضوابط ، استثنائات و نکات کلیدی زیر در مورد ضمانت برگشت پول SiteGround آورده شده است:

1. SiteGround درخواست گزینه پرداخت مشابه برای صدور بازپرداخت (مورد استفاده مشتری خود). این هیچ ارتباطی با تاخیر در روند پرداخت بازپرداخت SiteGround ندارد.
2. درخواست های لغو حساب میزبانی باید از طریق ارسال شود منطقه کاربر SiteGround.
3. سفارشات اولیه برای خدمات مربوط به هاستینگ تحت وب فقط در داخل پوشش داده می شود 30 روز از روزی که SiteGround سرویس شما را فعال می کند. در حالیکه, تجدید سفارشات میزبانی تحت سیاست بازپرداخت خود تحت پوشش قرار نمی گیرند.
 4. عدم موفقیت مشتری حساب میزبانی خود را در مطابق با شرایط خدمات SiteGround همچنین ممکن است منجر شود تعلیق سرویس, محدودیت های استفاده یا فسخ حساب غیر قابل استرداد.
 5- مبلغ موجود در کیف پول SiteGround دوباره است قابل استرداد. با این حال ، می توانید از آن برای خرید خدمات مرتبط با هاست یا تمدید استفاده کنید. SiteGround ممکن است برخی از هزینه های پیش پرداخت شده را به عنوان اعتبار از طریق کیف پول خود به مشتری خود بازگرداند و مبلغ موجود در کیف پول طی یک سال منقضی می شود.
 6. بسته های نمایندگی فروش فقط درصورتی که بسته فروشندگان خریداری شده آنها را به طور کامل لغو کنید ، واجد شرایط برگشت پول می باشید و بنابراین تضمین بازپرداخت پول SiteGround درخواست نمی کند خاتمه حساب شخصی.
 7. SiteGround ممکن است از فرایند انتقال وب سایت مشتری خود امتناع ورزد اگر فرآیند انتقال سایت نیاز به پیکربندی خاصی از طرف خود داشته باشد که با سرورهای آنها سازگار نیست یا اگر متوجه شود که برای اجرای آن به منابع بیشتری نیاز دارید. در این حالت ، SiteGround می خواهد هزینه های انتقال سایت را بازپرداخت کنید اگر هست قادر به انتقال وب سایت نیست مشتری خود.
 8. هزینه های پرداخت شده نام دامنه از جمله حفاظت از حریم خصوصی دامنه (شناسایی دامنه) توسط مشتری هستند قابل استرداد نیست و ممکن است به دلیل روند لغو حساب میزبان موافقت شود (حتی اگر به دلیل برخی از تبلیغات ویژه SiteGround که در آن دوره اتفاق می افتد در ابتدا از بین می رود).
 9- ضمانت برگشت پول آنها را پوشش نمی دهد برنامه های میزبانی سرور اختصاصی (اکنون قطع شده است), خدمات پشتیبانی پرداخت شده یا هر چیز دیگری خدمات شخص ثالث.

چگونه می توانم حساب میزبانی سایت SiteGround خود را لغو کنم و با 30 روز ضمانت بازپرداخت پول بازپرداخت دریافت کنم?

درخواست های لغو حساب توسط تیم پشتیبانی SiteGround به طور مستقیم از طریق منطقه کاربر شما پردازش می شوند. شما می توانید ما را دنبال کنید راهنمای گام به گام در مورد لغو حساب میزبانی سایت SiteGround و خط مشی بازپرداخت آنها در زیر:

�� مرحله 1: وارد قسمت کاربری SiteGround شوید و روی برگه صورتحساب کلیک کنید

�� مرحله 2: سپس بر روی Cancel Services تحت Billing Navigation کلیک کنید

SiteGround به زودی انجام می شود پرونده ها را حذف کنید حساب میزبانی وب مشتری از سرور خود طی یک هفته از لغو حساب. به همین دلیل من اکیداً به شما توصیه می کنم که یک نسخه پشتیبان از حساب میزبانی سایت SiteGround خود و یک نسخه از آن را با خود نگه دارید قبل از تأیید نهایی خود به طوری که خطر از دست دادن پرونده های خود را از بین می برید.

�� مرحله 3: کادر کنار اشتراک خدمات خود را علامت بزنید و روی دکمه ادامه با لغو کلیک کنید

شما به صفحه ای هدایت می شوید که خدماتی را که با حساب SiteGround خود سفارش داده اید نشان می دهد (اشتراک شما یا لیست اشتراک ها). اگر در چندین سرویس مرتبط با میزبانی وب مشترک شده باشید ، همه آنها در این صفحه ذکر شده اند (یکی زیر دیگری). شما فقط باید سرویس مشترکی را که می خواهید لغو کنید انتخاب کرده و سپس بر روی آن کلیک کنید با لغو ادامه دهید دکمه.

�� مرحله 4: در زیر صفحه درخواست لغو زمینه های مورد نیاز ذکر شده در زیر را انتخاب کرده و روی دکمه ادامه با لغو کلیک کنید

اکنون می خواهید خدمات خود را لغو کنید. اگر هنوز با ضمانت برگشت پول SiteGround به پایان نرسیدید ، می توانید انتخاب کنید در زمان انقضا گزینه ای را برای استفاده از دوره صدور صورتحساب برای بازگرداندن ارزش پول خود انتخاب کنید.

با این حال ، من تصمیم به رفتن با بلافاصله. مستقیما گزینه (ایمن تر و سریعتر با حداقل تاخیر). پس از انتخاب هر یک از این گزینه ها ، جعبه دیگری در زیر ظاهر خواهد شد که دلیل واقعی لغو حساب میزبانی را از شما می پرسد. پس از انتخاب این گزینه ها ، باید روی آن کلیک کنید با لغو ادامه دهید دکمه.

توجه داشته باشید: درست زیر با لغو ادامه دهید دکمه شما می توانید پیدا کنید راهنما SiteGround جایی که می توانید تماس بگیرید متخصصان پشتیبانی SiteGround (از طریق چت زنده یا زنگ زدن) اگر به کمک نیاز دارید و در مورد ادامه کار مطمئن نیستید!

�� مرحله 5: لغو درخواست حساب SiteGround با کلیک بر روی دکمه ادامه با لغو درخواست تأیید کنید

بله ، کمی ناراحت کننده بود که آنها از من خواستند دوباره تأیید کنم که آیا می خواهم حساب خود را لغو کنم یا نه. به سادگی کلیک کنید با لغو ادامه دهید دکمه اینجا هم!

�� مرحله 6: لغو درخواست حساب SiteGround با کلیک بر روی دکمه ادامه با لغو درخواست تأیید کنید

سرانجام ، شما به آخرین مرحله از روند لغو حساب SiteGround خود خواهید رسید که هم اکنون می توانید آن را مشاهده کنید مقدار کل که به شما بازپرداخت می شود همچنین ، شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید آن را به شما بازپرداخت کند کیف پول SiteGround (تا بتوانید از آن استفاده کنید خرید یا تجدید سایر خدمات مرتبط با میزبانی وب سایت SiteGround) یا می خواهید پول خود را به هر کدام بازگردانید روش پرداخت قبلاً استفاده کرده بودید.

یاد آوردن! شما در حال حاضر در جایی هستید که نمی خواهید دوباره به SiteGround برگردید. بنابراین ، فقط مطمئن شوید که خود را مبلغ غرامت دقیقاً همان چیزی است که انتظار داشتید و همچنین باید انتخاب کنید بازپرداخت گزینه زیر لطفاً روش جبران خسارت را انتخاب کنید. سپس کادر تأیید را انتخاب کنید “من می دانم که تأیید لغو منجر به غیرفعال شدن فوری خدمات ذکر شده در بالا خواهد شد” و اکنون می توانید کلیک کنید لغو را تأیید کنید دکمه.

�� مرحله 7: تأیید اعتبار لغو حساب از SiteGround را دریافت کنید

حالا ، یک پیام تأیید از SiteGround بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود و باید یک ایمیل تأیید همچنین!

برای تمدید حساب لغو شده خود می توانید پیوندی پیدا کنید (اختیاری) در پیام تأیید منطقه کاربر SiteGround و همچنین آنها تأیید ایمیل.

و انجام شد! GITBYE SITEGROUND!!!

نحوه تمدید حساب میزبانی سایت SiteGround لغو شده خود پس از فرآیند لغو حساب (مرحله اختیاری)

اگر می خواهید دوباره حساب لغو شده خود را با SiteGround ایجاد کنید ، می توانید روی پیوند کلیک کنید حسابهای من. از آنجا ، مرحله بعدی کلیک بر روی رنگ سبز است تجدید دکمه و شما دوباره وارد.

خوش آمدید به پشت SITEGROUND!

SiteGround چقدر طول می کشد تا حساب میزبانی وب من بعد از لغو فسخ شود؟ آیا فوری است یا زمان می برد?

این امر در واقع به این بستگی دارد که آیا مشتری SiteGround درخواست فسخ حساب میزبانی فوری را درخواست می کند یا آنها پس از اتمام تصمیم به لغو حساب دارند.

�� 1. اگر گزینه بلافاصله لغو فوری SiteGround اکنون را انتخاب کنید:

اگر شما انتخاب کنید بلافاصله. مستقیما گزینه ، حساب میزبانی سایت SiteGround شما تقریبا بلافاصله پس از دریافت تأیید درخواست خود برای لغو معلق می شود. با این حال ، SiteGround هنوز یک نسخه از حساب میزبان شما را برای آنها نگه می دارد حداکثر 7 روز. حساب میزبانی شما پس از این مدت خاتمه می یابد و نسخه پشتیبان نیز با آن حذف می شود. این بدان معنی است که SiteGround هیچ یک از نسخه های پرونده شما را پس از خاتمه حساب ، در سرورهای خود نگه نمی دارد.

�� 2. اگر درخواست SiteGround را برای لغو به محض انقضا درخواست دارید:

اگر شما انتخاب کنید انصراف پس از انقضا گزینه ، حساب میزبانی سایت SiteGround شما دریافت می کند ظرف 24 ساعت به حالت تعلیق درآمده است بعد از تاریخ انقضا یک کپی از حساب میزبان شما حتی در این حالت برای a نیز در سرورهای SiteGround نگهداری می شود حداکثر 7 روز و بلافاصله پس از خاتمه حساب حذف می شود.

تصمیم گیری نهایی در مورد فرآیند لغو خودکار حساب کاربری SiteGround و خط مشی بازپرداخت

روند لغو و بازپرداخت حساب میزبانی سایت SiteGround با وجود تعداد مراحل انجام شده ، کاملاً خودکار ، راحت و ساده ترین موردی است که من طی کرده ام. کل مراحل لغو SiteGround شما را به رخ می کشد 10 دقیقه برای تکمیل شدن.

من خدمات میزبانی سایت SiteGround را بخاطر سیاست بازپرداخت پول 30 روزه منصفانه و شفاف توصیه می کنم. امیدوارم راهنمای ما در مورد SiteGround MoneyBack سیاست ضمانت و بازپرداخت (بررسی 2020) برای شما مفید بود همچنین به شما پیشنهاد می کنم قبل از ثبت نام ، شرایط استفاده از آنها را بخوانید یا حتی می توانید با تیم پشتیبانی 24/7 سایت SiteGround گپ بزنید تا اطلاعات مفیدی در مورد روند لغو حساب و سیاست بازپرداخت آنها دریافت کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map