10 بهترین گپ چت AI

بهترین AI Chatbots


آیا به فکر اضافه کردن چت بوت با هوش مصنوعی به وب سایت یا بستر پیام رسانی خود هستید؟ یا شاید به دنبال ارتقاء راه حل موجود در chatbot با استفاده از هوش مصنوعی هستید?

ایده خیلی خوبی است.

برای تعیین بهترین راه حل AI chatbot برای شما ، باید چندین عامل را در نظر بگیرید:

 • بودجه – از آنجا که هوش مصنوعی و اتوماسیون بهایی می رسند.
 • کانالها – آیا در وب سایت ، برنامه ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل یا بستر پیام رسانی به کمک نیاز دارید?
 • هدف – به عنوان مثال. اتوماسیون فروش و بازاریابی ، پشتیبانی مشتری ، کمک ساده به سؤالات و پاسخ ها.
 • تنظیم chatbot و گردش کار آن – بنابراین شما می توانید در صورت لزوم در هزینه های یک توسعه دهنده فاکتور بگیرید.
 • ادغام برنامه – بنابراین chatbot شما می تواند از داده های مشتری موجود استفاده و بهبود بخشد.

با استفاده از چت بوت مناسب در سمت خود ، می توانید کارهای بسیار بیشتری انجام دهید … بنابراین ، کدام یک را انتخاب می کنید?

در زیر ، توصیه های ما را برای 10 بهترین چت بوت AI در بازار امروز پیدا خواهید کرد.

بهترین AI Chatbots برای وب سایت شما

چت بابات می تواند در هنگام مدیریت تجربه مشتری بسیار مفید باشد. از طرف دیگر ، یک ربات که از یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی برخوردار است ، می تواند یک تغییر دهنده بازی واقعی باشد.

این به این دلیل است که هوش مصنوعی به ما امکان می دهد صدای صوتی و توانایی پردازش انسان را به آنچه در غیر این صورت فقط یک قطعه دیگر از نرم افزار است.

در نتیجه ، در حالی که شما مجاز به انجام کارهای دیگری هستید ، از این که مجبور به پاسخگویی به همان سؤالات بارها و بارها شده اید ، می توانید به مشتریان بهتر دسترسی پیدا کنید..

البته این فرض می کند که chatbot شما به خوبی طراحی شده است. با شروع با یکی از بهترین چت بوتی های هوش مصنوعی ، بخشی از راه آنجا خواهید بود. در این مرحله به شما بستگی دارد که مشتریان و شغل خود را از بیشترین مزایای استفاده از چت چت ایجاد کنند.

بیایید بفهمیم کدام یک به شما در انجام بهترین کار کمک خواهد کرد:

1. ManyChat (فریمیوم)

ManyChat - یکی از بهترین چت بوت های هوش مصنوعی سال 2020ManyChat یک سرویس بازاریابی Facebook Messenger است. در حالی که chatbot عنصر اصلی است ، شما می توانید با این نرم افزار کارهای بیشتری انجام دهید ، از جمله ارسال پیام کوتاه و اجرای تبلیغات فیس بوک با هوش مصنوعی.

در قسمت چت بات ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. ربات پیام رسان شما می تواند:

 • مکالمات chatbot را با بازدید کنندگان بار اول شروع کنید.
 • صلاحیت منجر به یک سری سوالات.
 • نقل قول ها را به چشم انداز علاقه مند ارائه دهید.
 • برای مشتریان وفادار کوپن ارسال کنید.
 • قرارها و رزروهای کتاب.
 • محصولات یا خدمات خود را بفروشید و پرداخت پردازش کنید.

در اصل ، چت بابات ManyChat می تواند به شما در شروع ، پرورش و حفظ روابط مشتری کمک کند – از طریق Facebook Messenger.

این گفت ، ManyChat یک راه حل مستقل نیست. این نرم افزار با ابزارهای دیگری که استفاده می کنید مانند Google Drive ، Shopify ، MailChimp ، HubSpot ، Stripe و Zapier ادغام می شود.

از نظر شروع ، این یک تکه کیک است. می توانید ربات خود را از یک الگوی از پیش طراحی شده بسازید یا می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن برای ایجاد چت و جریان خود استفاده کنید.

اگر تازه وارد چت بابات ها هستید ، برنامه رایگان با همه چیزهایی که شما نیاز دارید ، از جمله توالی قطره ای ، تقسیم مخاطبان و سازنده جریان بصری تنظیم می کند..

اگر به دنبال یک به روزرسانی هستید ، برنامه Pro در هر ماه 10 دلار هزینه دارد و همراه با الگوهای پیشرفته ، دسترسی نامحدود به ابزارهای بازاریابی و ادغام با کانالهای دیگر (مانند پیامک ، تبلیغات فیس بوک و ایمیل).

2. ارتباط داخلی (حق بیمه)

Intercom - راه حل ChatbotIntercom یک راه حل کامل برای ارتباطات تجاری است. در مرکز آن Messenger Business ، محصول گپ آن است.

مسنجر کسب و کار هر چند یک چت با یک اندازه نیست. شما می توانید برای انجام تعدادی کار ، گردش کار ایجاد کنید.

به عنوان مثال ، ممکن است در نظر بگیرید که صفحه اصلی خود را با کاربران مختلف سازگار کنید (به عنوان مثال بازدید کنندگان جدید در مقابل رهبری های واجد شرایط). سپس ، به ربات بخواهید که پیام های سفارشی برای هر یک ارسال کند.

همچنین می توانید chatbot خود را برای صحبت با افراد در متن مناسب برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال ، با ویژگی هدفمندی پیشرفته ، می تواند منجر به هدف بالا شود ، اطلاعات مربوط به آنها را جمع آوری کند ، و سپس آنها را به یک گزارش زنده برای بستن معامله برساند..

AI chatbot همچنین می تواند یادگیری پیش بینی سؤالات کاربران با تطبیق آنها با سؤالاتی که قبلاً برطرف شده است. لازم نیست یک سری سؤال را پشت سر بگذارید. این سؤال را می توان پیش بینی کرد و فقط با کلماتی که کاربر در حال تایپ می کند ، پاسخ ها را به اشتراک بگذارید.

و می تواند داده ها را با همه برنامه های کلیدی کسب و کار شما ، به عنوان مثال ، Slack ، Google Calendar ، Stripe ، Jira ، Zoom جمع و جور کند. فقط به ذکر چند.

طراحی یک chatbot Intercom به آسانی پیکربندی فرم تماس در WordPress است. کد لازم نیست فقط کافی است هر یک از تنظیمات را پیکربندی کنید ، سوالات خود را برنامه ریزی کرده و ربات خود را منتشر کنید.

برای دستیابی به راه حل chatbot Intercom ، باید در برنامه های Start، Grow، Accelerate یا Scale مشترک شوید.

 • قیمت گذاری شروع از 39 دلار در ماه شروع می شود و این برای گپ های اصلی و پیام های برون مرزی است.
 • قیمت گذاری Grow از 99 دلار در ماه شروع می شود. می توانید با آن یک ربات صلاحیت سرب یا یک مقاله پیشنهادات مقاله ایجاد کنید.
 • شتاب از 499 دلار در ماه شروع می شود و مقیاس با 999 دلار در ماه شروع می شود. هر دو توانایی ایجاد رباتهای سفارشی را به شما می دهند.

اگر می خواهید پشتیبانی پیشرفته مشتری یا نسل سرب ارائه دهید ، نیاز به یک نسخه اضافی اضافی دارد.

خبر خوب با این chatbot این است که با یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می شود. به این ترتیب ، شما مجبور نیستید که ابتدا به یک نرم افزار گران قیمت بپردازید.

3. ChatBot برای LiveChat (حق بیمه)

ChatBot برای LiveChatLiveChat یک پلتفرم کامل خدمات مشتری است. اگر مزایای اتوماسیون هوش مصنوعی را می خواهید ، باید در ادغام ChatBot سرمایه گذاری کنید.

با ChatBot برای LiveChat ، شما در حال ایجاد یک ربات برای درست کردن Q& As اولیه نیستید. این به معنای ابزاری برای تقویت ارائه خدمات مشتری فعلی شما است. به این ترتیب ، می توانید رباتهایی ایجاد کنید که:

 • نظرات هرزنامه ها را از صف خارج کنید.
 • بعد از ساعتها پشتیبانی را ارائه دهید.
 • صلاحیت و ضبط منجر شود.
 • قرار ملاقات های فروش با پیشرو.
 • مکالمات را برچسب گذاری کنید تا آنها در برنامه های تجاری مناسب در زرادخانه خود ارسال شوند (که می توانید از طریق Zapier برنامه ریزی کنید) و داده ها به درستی ثبت شده اند.
 • با ورودی اولیه که قبلاً مورد استفاده قرار گرفته است ، بلیط های پشتیبانی ایجاد کنید.
 • مسائل مهم اولویت را برای زنده ماندن عوامل از طریق LiveChat دنبال کنید.

نکته مهم دیگر در مورد ChatBot این است که شما می توانید برنامه ریزی کنید تا در تمام سیستم عامل های خدمات مشتری خود کار کند: وب سایت وردپرس ، پیام رسان فیس بوک ، WhatsApp ، چت تجاری اپل ، پیام کوتاه و موارد دیگر.

در اصل ، این سرویس خدمات مشتری شما را به یک راه حل واقعی omnichannel تبدیل می کند.

شما می توانید تعدادی از گزینه ها را هنگام ساختن chatbot خود انتخاب کنید.

می توانید از الگویی که بطور اختصاصی برای کاری که باید انجام شود استفاده کنید. می توانید از سازنده chatbot و drag-and-drop برای ایجاد خود استفاده کنید. یا می توانید از API باز ChatBot استفاده کنید تا چیزی واقعاً سفارشی ایجاد کنید.

ایجاد “داستانها” یا جریان گفتگو نیز آسان است. نکته جالب این ویژگی این است که شما را قادر می سازد تا هر داستان داده شده را از طریق چندین سیستم عامل پیام رسانی کپی کنید ، بنابراین می توانید زمان زیادی را برای برنامه نویسی chatbot خود صرفه جویی کنید.

ChatBot سه برنامه برای انتخاب دارد:

 • طرح شروع از 50 دلار در ماه شروع می شود و 1 چت بابات ، 1000 چت و ویژگی های اساسی را در اختیار شما قرار می دهد.
 • برنامه تیم ماهانه با 149 دلار شروع می شود و 5 چت چت ، 5000 چت و ویژگی های پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد.
 • برنامه کسب و کار با قیمت 499 دلار در ماه شروع می شود و ربات های نامحدود ، 25000 چت و ویژگی های پیشرفته به شما می دهد.

هر کاربر ChatBot یک آزمایش 14 روزه را شروع می کند. پس از آن ، شما می توانید با توجه به چند تاپ چت ایجاد شده ، چقدر گفتگوی در طول ماه و چه سطح از ویژگی های موردنیاز خود ، هزینه ای را پرداخت کنید..

4. Chatfuel (فریمیوم)

Chatfuel Facebook Messenger Chatدر صورتی که هدف شما خودکار کردن مکالمات پیام رسان فیس بوک با مشتریان و مشتریان باشد ، Chatfuel گزینه مناسبی است.

به وب سایت آن نگاهی بیندازید و خواهید دید که Chatfuel عامل محرک برخی از مارک های بسیار شناخته شده و کمپین های بازاریابی آنها برای Messenger بوده است..

 • LEGO هزینه تبدیل آنها را 71 درصد کاهش داد.
 • دانشگاه لیدز بکت تنها در یک روز 3.1 میلیون دلار شهریه ایجاد کرد.
 • HelloFresh زمان انتظار مشتری را 76٪ کاهش داد.

اگر می دانید که کاربران هدف شما در فیس بوک هستند و آماده و مایل به همکاری با نام تجاری خود هستید ، Chatfuel می تواند واقعاً از نسل پیشرو و خدمات به مشتریان خود در این کشور استفاده کند..

درک این نکته مهم است که یک ربات Chatfuel فقط به سؤالات و درخواست های پشتیبانی سه گانه پاسخ نمی دهد. با Chatfuel می توانید کارهایی مانند:

 • تست های A / B را برای اصلاح جریانات chatbot خود انجام دهید.
 • هنگام خرید وسایل موجود در چرخ دستی خود ، به خریداران یادآوری کنید.
 • مخاطبان ظاهری و سفارشی را برای فعالیتهای تبلیغاتی در فیس بوک ایجاد کرده و سپس نتایج را با ربات خود تحلیل کنید.

و اگر یک آژانس هستید که بازاریابی فیس بوک را برای مشتری ها انجام می دهد ، می توانید چت را با برچسب سفید بگذارید تا مشتریان شما فقط در داشبورد ببینند که شما چه می خواهید.

Chatfuel با شروع برنامه ، برنامه ای رایگان برای مشاغل ارائه می دهد. بنابراین ، اگر پیش بینی می کنید کمتر از 1000 مشترک داشته باشید و به ویژگی های استاندارد ربات نیاز بیشتری ندارید ، ممکن است برای شما مفید باشد.

برنامه Pro با هزینه 15 دلار در هر ماه شروع می شود (بسته به اینکه تیم شما چقدر بزرگ است). هیچ محدودیتی برای مشترکین وجود ندارد و شما به ویژگیهای پیشرفته و پشتیبانی اولویتی دسترسی پیدا می کنید.

یک طرح حق بیمه در دسترس است ، اگرچه باید در مورد قیمت گذاری با Chatfuel سؤال کنید. این بهترین گزینه برای آژانس هایی است که به پشتیبانی اضافی ، برچسب زدن سفید و سایر ویژگی های تخصصی نیاز دارند.

5. آدا (حق بیمه)

اتوماسیون چت باباتآدا پلتفرم chatbot AI خود را خط مقدم خدمات مشتری می نامد.

دلیل این امر این است که با ارائه دهندگان چت زنده فعلی شما مانند Salesforce یا Zendesk ادغام می شود ، به نمایندگان شما اجازه می دهد تا کار خسته کننده پاسخ دادن به سؤالات تکراری را به chatbot واگذار کنند. و می توانید تقریباً در هر کجا از آن استفاده کنید: توییتر ، فیس بوک ، Twilio ، واتس اپ و موارد دیگر.

همانطور که می توانید تصور کنید ، این فقط برای ساده کردن خدمات به مشتریان و پایین نگه داشتن هزینه های پشتیبانی چت مفید نیست ، اما می تواند رضایت شغلی را بهبود بخشد زیرا کارهایی که نمایندگان زنده شما انجام می دهند بیشتر معنی دار است.

علاوه بر ارائه پشتیبانی مشتری ، Ada chatbot می تواند در زمینه های دیگر نیز کمک کند.

به عنوان مثال ، شما می توانید آنرا برنامه ریزی کنید تا مشتریان را به فروش برسانید و متقابل فروش داشته باشید. همچنین می توانید از پیشنهادات پیش بینی کننده برای آموزش chatbot خود برای ارائه جواب استفاده کنید ، پیش از آنکه مشتریان حتی سؤالات خود را ارسال کنند.

و می تواند این کار را در بیش از 100 زبان انجام دهد.

هیچ دانش کدگذاری برای ساخت یک chatbot لازم نیست. با استفاده از بلوک های ساختمانی بکشید ، ساخت مکالمه ، ویرایش و تکرار جریان مکالمه برای هر کس به اندازه کافی آسان است.

این بدان معناست که شما می توانید متخصصان خدمات مشتری خود را – کسانی که تعامل مشتری شما را در داخل و خارج می شناسند – توانمند سازید که بتوانید گردش کار خود را بر اساس آنچه مشتریان می خواهند بپرسید و چه نوع پاسخی لازم دارند ، بسازید..

قیمت گذاری برای Ada در دسترس عموم نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر ، باید یک نسخه ی نمایشی را برنامه ریزی کنید.

6. جریان XO (فریمیوم)

جریان پلت فرم چت اتوماسیون Flow XOFlow XO محصولی از اتوماسیون است که ایجاد چت بات ها را ساده می کند و همزمان توانایی شما برای خدمت به پیشروها و مشتریان را ارتقا می بخشد.

با Flow XO ، شما گردش کار مورد نیاز خود را ایجاد می کنید. مثلا:

 • برای خوش آمدگویی به بازدید کنندگان جدید ، یک پیام خوش آمدید نمایش دهید.
 • حقایق جالب یا GIF های سرگرم کننده ای را برای جلب توجه به chatbot خود و در عین حال نشان دادن شخصیت برند ارائه دهید.
 • اطلاعات را از راهنماها جمع کنید و اجازه دهید منطق شرطی تعیین شود که مکالمه در کجا انجام می شود.
 • برای سؤالات متداول پاسخ دهید.
 • پرداخت محصولات ، فاکتورها و خدمات را بپذیرید.
 • انتقال یا مشتریان را در صورت لزوم به چت در زمان واقعی منتقل می کند.

Flow XO با بیش از 100 برنامه ادغام می شود ، بنابراین یک روش راه برای تطبیق این کار با جریان های کاری موجود و اتوماسیون تبادل داده ها بین تمام سیستم عامل های شما وجود دارد..

همچنین از نظر مکان استفاده شما انعطاف پذیری وجود دارد. Flow XO چت روبات ها را می توان در میان وب سایت ها ، برنامه ها ، Facebook Messenger ، Slack و Twilio قرار داد..

و گرچه امکانات عظیمی از نظر مکان و چگونگی استفاده از chatbot خود وجود دارد ، ساختن آن بسیار آسان است. با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن ، می توانید به سرعت جریان های کاری خود را بسازید و از طریق API آنها را به سیستم عامل های مربوط وصل کنید.

شما دو گزینه برای ثبت نام دارید.

 • برنامه رایگان اجازه می دهد تا 500 تعامل ، 2 هفته سیاهههای مربوط به چت ، و 5 chatbot.
 • برنامه استاندارد هزینه 19 دلار در ماه است و 5،000 تعامل ، 3 ماه سیاهههای مربوط به چت و 15 ربات امکان پذیر است.

اگر بیش از هر یک از این محدودیت ها باشید ، هزینه های اضافی اعمال می شود.

7. LivePerson (حق بیمه)

هوش مصنوعی LivePersonهمانطور که از نام آن پیداست ، LivePerson یک راه حل گفتگوی زنده است. این هدف برای کمک به شرکت ها است تا با ارائه خدمات از راه دور و تیم های پشتیبانی از ابزار لازم برای اتصال و تبدیل مشتری ، هزینه های خدمات مشتری را در سایت خود پایین نگه دارند..

در حالیکه LivePerson برای گفتگوهای چند کانال خود را برای پاسخگویی آسانتر می کند ، این ویژگی با ویژگی هوش مصنوعی مکالمه نیز همراه است..

LivePerson chatbot در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها کار می کند:

 • وب سایت ها و برنامه ها
 • پیامک
 • پیام رسان فیس بوک
 • واتس اپ
 • توییتر
 • چت تجاری اپل
 • پیام های تجاری غنی Google (RBM)

به گفته LivePerson ، حدود 70٪ مکالماتی که مشتریان با ویجت چت انجام می دهند می توانند به صورت خودکار انجام شوند ، بنابراین ایده خوبی است که بتوانیم مواردی را که AI را با پشتیبانی انسانی ادغام می کند.

قابلیت هوش مصنوعی این ربات بسیار چشمگیر است.

این کار با هوش مصنوعی LivePerson با نام Maven آغاز می شود. این از فهم زبان طبیعی برای یادگیری و تشخیص قصد کاربر استفاده می کند. سپس به صورت پویا سوالات را به کانال صحیح هدایت می کند – خواه آن را یک chatbot AI یا یک عامل زنده کند.

پردازش زبان طبیعی همان چیزی است که باعث می شود ربات بتواند سؤالات مشتریان شما را بگیرد و پاسخهای صحیح را بر اساس کلمات استفاده شده و داده های ارائه شده ارائه دهد.

مدیر Intent مکالمات چت را در زمان واقعی نظارت می کند و به بهینه سازی پاسخ ها در محل کمک می کند. همچنین در صورت مشخص کردن راهی برای انجام این کار می تواند جریان کار را به صورت خودکار انجام دهد.

این فقط به هوش مصنوعی هم مربوط نمی شود.

داشبورد اطلاعاتی در مورد نیاز کاربر ، رضایت ، احساسات و همچنین نرخ تبدیل در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که اصطکاک یا شکاف ها را در این فرآیند مشخص می کنید ، می توانید تنظیمات را انجام داده و براساس آن اولویت ها را تغییر دهید.

ممکن است عصبی باشید که استفاده از چنین چیزی پیشرفته دشوار است ، اما جای تعجب ندارد. LivePerson دارای قالب های bot است که به طور خاص برای موارد استفاده در صنعت ، اهداف مصرف کننده از پیش برنامه ریزی شده ، مکالمات از قبل نوشته شده و ادغام برنامه ها ساخته شده است. یا اگر نتوانید آنچه را که می خواهید پیدا کنید ، می توانید خود را بسازید.

قیمت گذاری برای LivePerson در وب سایت موجود نیست. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار هوش مصنوعی و برای گرفتن یک نقل قول سفارشی هستید ، قرار ملاقات را تعیین کنید.

8. Drift Chatbot (حق بیمه)

دستیار chatbot خودکار DriftDrift یک راه حل ارتباطی چند جانبه است که شامل ایمیل ، فیلم ، چت زنده و نرم افزار chatbot است.

اگرچه می توانید از Drift Chatbot برای انجام کارهای روزمره در وب سایت خود مانند پاسخ دادن به سؤالات متداول بازدید کننده و ارائه راهنمای اصلی جهت یابی در سایت خود استفاده کنید ، بهترین استفاده برای پشتیبانی از تلاش های فروش شما.

chatbot می تواند کارهایی مانند:

 • صلاحیت کسب و منجر شود. سپس آن داده ها را به CRM و سایر نرم افزارهای بازاریابی خود اضافه کنید.
 • قرار ملاقاتها را در روزها و در مواقعی که واقعاً فروش شما موجود است ، رزرو کنید.
 • مسیر بر اساس عواملی مانند اندازه شرکت ، قلمرو و غیره به سمت فرد مناسب منتهی می شود.
 • مسیرهای موجود منجر به بازپرداخت آنها در گذشته می شود.
 • با استفاده از راه دور VIP را راهنمایی کنید تا آنها بتوانند فرم های پر شده را پرش کنند و بلافاصله با کسی صحبت کنند.
 • پشتیبانی مستقیم از پورتال پشتیبانی یا پایگاه دانش خود ارائه دهید.

Drift با دهها ابزار تجاری و فروش ادغام می شود – بسیاری از آنها که شما در این لیست با سایر چت های هوشمند هوشمند پشتیبانی نمی شوید. برنامه هایی مانند MadKudu را برای به ثمر رساندن سرب ، بهینه برای آزمایش تقسیم و Front پیدا خواهید کرد تا کلیه ارتباطات تجاری خود را متمرکز کنید.

Drift با دستیاران ایمیل AI نیز همراه است.

فکر کنید چقدر هزینه برای دستیاران مجازی برای نظارت بر ترافیک کانال و گپ های ورودی کانال شما در طول ساعت هزینه دارد. مطمئناً بخشی از سرمایه گذاری خود را با فروش دیگری که می خواهید بپیوندید ، بازپرداخت می کنید ، اما حاشیه سود شما باریک خواهد بود.

Drift Chatbot ابزاری گران است. با این حال ، به هیچ وجه به اندازه تیمی از مأموران و دستیاران که سعی در حضور در هر یک از رهبران یا مشتری ها دارند ، بسیار گران نیست.

توجه به این نکته مهم است که شما فقط توانایی های پیشرفته هوش مصنوعی را پرداخت نمی کنید. هزینه تخصص Drift را پرداخت می کنید.

وقتی ثبت نام می کنید ، Drift با شما همکاری می کند تا بتواند گردش کار مناسب برای دستیار مجازی شما ایجاد کند.

این تیم مکالمات قبلی مشتری را وارد و تحلیل می کند. سپس ، الگوهای را شناسایی کرده و بر اساس آنها طبقه بندی کنید.

تیم حاشیه نویسی با شما همکاری می کند تا ربات خود را برای تشخیص هدف و ارائه پاسخ های مناسب – نه فقط پاسخ های صحیح ، بلکه به زبان نیز استفاده کند..

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، Drift Chatbot گران قیمت است.

 • برنامه ضروری با 400 دلار در ماه شروع می شود و شامل مسیریابی سرب و ادغام CRM است.
 • طرح حق بیمه با 1500 دلار در ماه شروع می شود و شامل اتوماسیون بازاریابی نیز می شود.

برای صندلی های چت و صندلی های تقویم نیز باید هزینه بیشتری بپردازید ، بنابراین این را در خاطر داشته باشید.

9. ChatCreate (حق بیمه)

افزودنیهای ChatCot ایجاد chatbotبرای ساخت و استفاده از دستیار ChatCreate AI ، باید از طریق بسترهایی مانند ZenDesk ، Chatfuel ، ManyChat یا LiveChat پشتیبانی مشتری را ارائه دهید. همچنین می توانید با استفاده از API آن را به سیستم عامل های دیگر متصل کنید.

از آنجا که این یک افزونه است که به طور خاص برای سیستم عامل های پشتیبانی ساخته شده است ، نصب آن بسیار آسان است زیرا اتصال از قبل موجود است. ایجاد ربات خود به سادگی برای شما بستگی دارد.

در مورد نحوه عملکرد این chatbot ، بسیار ساده است.

پیشنهادات اختصاصی ChatCreateAI موضوعات و سؤالات متداول در مبادلات مشتری شما را شناسایی می کند. این سوالات و پاسخها را درون سیستم بارگذاری می کند و این همان چت چت شما قادر به انجام آن است. موضوعات پیچیده تر به عوامل زنده شما منتقل می شود.

گفته می شود ، SuggestionsAI هرگز مانیتور کردن مکالمات شما را متوقف نمی کند. بنابراین ، اگر متوجه شود که مشتریان شروع به سؤال از چیز جدیدی می کنند و به اندازه کافی اتفاق می افتد ، این سؤال به جریان کار خودکار شما اضافه می شود..

از لحاظ ثبت نام ، یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه دریافت خواهید کرد. بعد از آن زمان زمانی ، بین دو برنامه انتخاب خود را خواهید داشت.

 • برنامه ملزومات با هر 99 مکالمه مربوط به ماهانه خود با 99 دلار در ماه شروع می شود.
 • طرح تصدی شما نیاز به برنامه نمایشی را برای به دست آوردن نقل قول سفارشی. اما اگر به پیشنهادات اتوماسیون ، دسترسی به API ، افزایش رمزگذاری و پشتیبانی بیشتر نیاز دارید ، ارزش جستجو دارد.

10. Freshchat (حق بیمه)

بستر چت مشتری FreshchatFreshchat یک نرم افزار پشتیبانی مشتری است که بخشی از مجموعه ابزارهای تجاری Freshworks است. بنابراین ، اگر از قبل کاربر تازه کار هستید ، این ممکن است بهترین بهترین چت بوتی های هوش مصنوعی برای شما باشد.

با Freshchat ، می توانید چت زنده و یک chatbot مبتنی بر هوش مصنوعی را به وب سایت ، برنامه تلفن همراه یا خدمات پیام رسان اجتماعی خود اضافه کنید. و می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد:

 • برای سؤالات متداول پاسخهای دقیقی ارسال کنید.
 • با استفاده از یک جریان مکالمه ، مشتریان را دریابید تا مسیر درست عملکرد را پیدا کنند.
 • فعالانه به کاربران هدفمند مبتنی بر جمعیت شناسی ، رفتار ، چرخ دستی های رها شده و غیره دسترسی پیدا کنید.
 • هدایت صلاحیت را انجام دهید و از آنها برنامه ریزی کنید تا با یک نماینده فروش گپ بزنند.
 • برای رسیدگی به مسائل پیچیده تر ، مشتریان را به یک نماینده خدمات مشتری هدایت کنید.
 • تبادل داده ها بین برنامه هایی که قبلاً از آنها استفاده می کنید (در داخل و خارج از Freshworks).

هنگام استفاده از ربات Freshchat ، شما از مزایای فن آوری یادگیری ماشین و پردازش زبان طبیعی استفاده می کنید. این همان چیزی است که ربات شما را قادر می سازد نیت و احساسات پیام مشتریان را بخواند و با پاسخ ها یا راهنمایی های مناسب پاسخ دهد.

به گفته این ، شما کمی کنترل بیشتری بر نحوه عملکرد chatbot خود نسبت به سایر محصولات موجود در اینجا دارید.

به جای اینکه فقط آن را برای مطالعه ، یادگیری و پیش بینی رفتارهای مشتریان بگذارید ، می توانید قوانینی را ایجاد کنید که باعث می شود آن را به یک روش خاص واکنش نشان دهد. به عنوان مثال ، می توانید پیام ها را بر اساس بخش بندی هایی مانند:

 • صفحات بازدید شده است
 • زمان صرف شده در سایت
 • موقعیت جغرافیایی
 • دستگاه مورد استفاده
 • مقدار خرج شده

شما همچنین می توانید chatbot خود را برای تعامل با آنها درست زمانی انجام دهید که نماینده فروش یا نماینده پشتیبانی مشتری در صورت نظارت جدی سایت بتواند با آنها همکاری کند..

وقتی نوبت ساخت یک ربات Freshchat است ، بسیار ساده است. در حالی که هیچ کشویی و کشویی وجود ندارد ، طراحی جریان و پیام های شما به راحتی با ویرایشگر متن و پیکربندی تنظیمات آسان است.

برای دسترسی به چت چت با هوش مصنوعی Freshchat “Freddy” ، شما با یک آزمایش 21 روزه رایگان شروع می کنید. پس از آن ، شما دو انتخاب دارید:

 • نقشه جنگل در صورت پرداخت سالانه 69 دلار برای هر کاربر در هر ماه (اگر ماه به ماه بروید نرخ می رود).
 • جنگل اومنیکانل قدرت هوش مصنوعی بیشتری نیز به شما می دهد اما برای هر کاربر در هر ماه 139 دلار هزینه دارد. اگر وب سایت و پیام رسان های شما به ربات های فعال شده در گفتار ، نوارهای صوتی ، چت با پاسخ و جریان ، کمک نماینده و لیست سفید نیاز دارند ، به این به روز رسانی نیاز خواهید داشت.

بسته بندی کردن

هرچه چت بات هوش مصنوعی خود را بهتر طراحی کنید ، افراد بیشتری با آن درگیر خواهند شد.

هرچه افراد بیشتر با آن درگیر شوند ، مخزن داده و تعامل شما بزرگتر خواهد شد.

و هرچه اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید ، چت روبات شما مناسب تر خواهد بود تا به درخواست های دریافتی رسیدگی کنید و آنچه مشتری های شما به آن نیاز دارند را پیش بینی کنید.

این به نوبه خود باعث می شود تا تیم های فروش ، بازاریابی و پشتیبانی مشتریان از تمرکز بر حل مسائل پیچیده تر و تعامل معنی دار تر با خریداران و مشتریان استفاده کنند. در حالی که یک chatbot اساسی ممکن است بخشی از راه شما باشد ، هوش مصنوعی کلید باز کردن این بازده و موفقیت اضافی است..

اکنون که در مورد بهترین چت بات های AI اطلاعات بیشتری کسب کرده اید ، کدام یک را انتخاب خواهید کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map