نقد و بررسی DigitalOcean

9.5 امتیاز کلی
راه حل میزبانی ابر ابری ایمن ، قابل اعتماد و بسیار مقیاس پذیر

DigitalOcean یک شرکت میزبان مستقر در نیویورک است که متخصص در راه حل های میزبانی ابری است. زیرساخت های آنها بسیار مقیاس پذیر بوده و در برنامه نویسان برای ایجاد برنامه ها و وب سایت ها مورد هدف قرار گرفته اند. بسته به نیاز به ذخیره سازی شما ، می توانید هر طرحی را از 19 برنامه Droplet که ارائه می دهند انتخاب کنید. قیمت آنها بسیار رقابتی است و از هر 5 دلار در هر ماه ، می توانید میزبان سرور بگیرید.

طرفداران
 • زیرساخت های ایمن
 • API و کنترل پنل
 • تجهیزات پیشرفته
 • میزبانی بدون کنترل
 • قیمت گذاری قابل پیش بینی
 • جامعه دانش فعال
CONS
 • پشتیبانی محدود مشتری
 • از ارائه خدمات میزبانی اساسی خودداری کنید
 • دیتاسنترهای موجود در معدود مناطق

ما هنوز گزینه میزبانی وبلاگ برای اقیانوس دیجیتال را بررسی نکرده ایم زیرا به نظر نمی رسد که این نوع میزبانی را ارائه می دهند.

ما هنوز گزینه میزبانی اختصاصی را برای اقیانوس دیجیتال بررسی نکرده ایم زیرا به نظر نمی رسد آنها این نوع میزبانی را ارائه می دهند.

9.5 رتبه بندی VPS

قیمت
5 دلار

DigitalOcean در ارائه میزبانی ابری تخصص دارد. به همین دلیل ، آنها برای اطمینان از به دست آوردن بیشترین استفاده از برنامه میزبانی ابر خود ، روی فناوری های پیشرفته ، خدمات جانبی و پشتیبانی حرفه ای سرمایه گذاری کرده اند. با وجود اینکه هیچ چیزی به عنوان یک سیستم ضد شورش در کل وجود ندارد ، این شرکت سرورهای ابری خود را پیکربندی کرده است تا اثرات جانبی خرابی و از دست دادن خدمات را به حداقل برساند..

دو گروه اصلی برنامه های میزبانی وجود دارد که شرکت ارائه می دهد: قطره های استاندارد و قطره های بهینه شده CPU.

قطرات استاندارد

اگر به دنبال راه حل میزبانی وب سایت خود یا یک محیط مرحله بندی هستید ، قطرات استاندارد برای کاربرانی که نیاز کم محاسباتی با شدت کم دارند بسیار انعطاف پذیر هستند.

برنامه ها در حافظه از 1 GB تا 192 GB متغیر است. آنها همچنین در ظرفیت های دیسک SSD و VCPUs متفاوت هستند. VCPU مخفف واحد پردازش مرکزی مجازی است و یک یا چند مورد از آنها در یک محیط ابری به یک ماشین مجازی اختصاص می یابد. هرچه VCPU ها در یک طرح بیشتر باشند ، قدرت محاسبات نیز بیشتر می شود.

دسته استاندارد Droplets در مجموع 14 برنامه دارد. برنامه ای که شما انتخاب می کنید به نیازهای محاسباتی و بودجه شما بستگی دارد.

خاطره vCPU DISK SSDانتقالقیمت
1 گیگابایت 1 vCPU 25 گیگابایت 1 سل 5 دلار در ماه
$ 0.007 / ساعت
2 گیگابایت 1 vCPU 50 گیگابایت 2 سل 10 دلار در ماه
0.015 دلار در ساعت
3 گیگابایت 1 vCPU 60 گیگابایت 3 سل 15 دلار در ماه
0.022 دلار در ساعت
2 گیگابایت 2 vCPU 60 گیگابایت 3 سل 15 دلار در ماه
0.022 دلار در ساعت
1 گیگابایت 3 vCPU 60 گیگابایت 3 سل 15 دلار در ماه
0.022 دلار در ساعت
4 گیگابایت 2 vCPU 80 گیگابایت 4 سل 20 دلار در ماه
0.030 دلار در ساعت
8 گیگابایت 4 vCPU 160 گیگابایت 5 سل 40 دلار در ماه
0.060 دلار در ساعت
16 گیگابایت 6 vCPU 320 گیگابایت 6 سل 80 دلار در ماه
0.119 دلار در ساعت
32 گیگابایت 8 vCPU 640 گیگابایت 7 سل 160 دلار در ماه
0.238 دلار در ساعت
48 گیگابایت 12 vCPU 960 گیگابایت 8 سل 240 دلار در ماه
0.357 دلار در ساعت
64 گیگابایت 16 vCPU 1.25 تن 9 سل 320 دلار در ماه
0.476 دلار در ساعت
96 گیگابایت 20 vCPU 1.88 تن 10 سل 480 دلار در ماه
$ 0.714 / ساعت
128 گیگابایت 24 vCPU 2.5 سل 11 سل 640 دلار در ماه
0.952 دلار در ساعت
192 گیگابایت 32 vCPU 3.75 سل 12 سل 960 دلار در ماه
1.429 دلار در ساعت

به عنوان مثال ، اگر شما یک کاربر مشاغل کوچک یا یک شرکت مستقر در خانه هستید ، رم 8 گیگابایتی ، دیسک SSD 160 گیگابایتی ، 4 vCPU و 5 ترابایت برنامه انتقال ماهانه که 40 دلار در ماه می رود برای شما مناسب است..

قطرات بهینه سازی CPU

این دسته از قطرات برای برنامه های فشرده طراحی شده است. اگر شما نوع کاربری هستید که به دنبال منابع سرور است که می تواند از یادگیری ماشین ، رمزگذاری ویدیو ، سرورهای فعال جلویی ، پردازش دسته ای و سرویس تبلیغ استفاده کند ، پس Droplets Optimized CPU برای شما مناسب است. تمام CPU ها از نوع Intel با موضوعات مخصوص Hyper هستند.

خاطرهاختصاصی vCPUDISK SSDانتقالقیمت
4 گیگابایت 2 vCPU 25 گیگابایت 4 سل 40 دلار در ماه
0.060 دلار در ساعت
8 گیگابایت 4 vCPU 50 گیگابایت 5 سل 80 دلار در ماه
0.119 دلار در ساعت
16 گیگابایت 8 vCPU 100 گیگابایت 6 سل 160 دلار در ماه
0.238 دلار در ساعت
32 گیگابایت 16 vCPU 200 گیگابایت 7 سل 320 دلار در ماه
0.476 دلار در ساعت
64 گیگابایت 32 vCPU 400 گیگابایت 9 سل 640 دلار در ماه
0.952 دلار در ساعت

یکی از مزایای قابل توجه ثبت نام در قطرات DigitalOcean این است که شما از زیرساختی مشابه آنچه در اختیار مشتریان سازمانی آنها قرار می گیرد لذت خواهید برد. این در بین بسیاری از شرکت های میزبان رایج نیست. به طور سنتی ، برنامه های میزبانی در همان پلت فرم محدود به زیرساخت هایی که می توانند دسترسی داشته باشند ، می باشد.

 • زیرساخت های ایمن
 • API و کنترل پنل
 • تجهیزات پیشرفته
 • میزبانی بدون کنترل
 • قیمت گذاری قابل پیش بینی
 • جامعه دانش فعال

اکنون با اقیانوس دیجیتال شروع کنید.


تضمین بازگشت پول
N / A
فضای دیسک
25 گیگابایت – 3،840 گیگابایت
نام دامنه
N / A
برنامه ها را ببینید

ما هنوز گزینه میزبانی وردپرس را برای دیجیتال اقیانوس بررسی نکرده ایم زیرا به نظر نمی رسد که این نوع میزبانی را ارائه می دهند.

هنگام راه اندازی مشاغل و به خصوص وب سایت خود ، یکی از جنبه هایی که باید بر آن تأکید کنید ، استمرار تجارت است. هنگامی که وب سایت خود را راه اندازی می کنید ، مشتریان انتظار دارند که شما را همیشه و به صورت آنلاین پیدا کنند و هر چیزی کمتر از این باعث ایجاد شک و تردید در مورد قابلیت اطمینان شما می شود..

بررسی اجمالی DigitalOcean

DigitalOcean ارائه دهنده میزبانی ابر است که به شما ارائه می دهد سرورهای مجازی بسیار قابل تنظیم است. منابع سرور آنها در 8 منطقه داده در سراسر جهان توزیع شده است. این بدان معناست که در صورت پایین آمدن یا ایجاد نقاط فنی ، وب سایت شما عواقب خرابی را متحمل نخواهد شد.

برای تمایز خود از رقابت ، شرکت مستقر در نیویورک بسیاری از ویژگی های سطح بالا و دوستدار توسعه دهنده را در محصولات خود بسته است. به عنوان مثال ، می توانید:

 • خطرات خرابی را با استفاده از IP های شناور کاهش دهید
 • منابع وب خود را با استفاده از فایروال ابری ایمن کنید
 • با توجه به نیاز پروژه خود ، فضای ذخیره بلوک را اضافه کنید
 • مدیریت تمام مؤلفه های تنظیم شده کلی خود از طریق یک API سفارشی

نگاه اول به DigitalOcean این تصور را ایجاد می کند که آنها فقط برای کاربران با تجربه طراحی شده اند. با این حال ، واقعیت این است که این شرکت هرکسی را از صاحبان وب سایت گرفته تا توسعه دهندگان سطح بالا هدف قرار می دهد. به راحتی می توانید فضای خود را در طیف پیدا کنید.

در DigitalOcean lingo ، ماشینهای مجازی که در واقع سرور هستند ، به Droplets معروف هستند. قطرات بر اساس نیازهای تجاری شما انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستند.

این بدان معناست که با رشد کسب و کار و افزایش تقاضا برای منابع وب ، می توانید به راحتی آن را ارتقا دهید. به همین روش ، در صورت نیاز به سرور شما کاهش می یابد ، می توانید کمترین هزینه را بپردازید و هزینه کمتری بپردازید.

منابع ذخیره سازی DigitalOcean

اگر داده های زیادی دارید ، DigitalOcean به شما امکان ایجاد فضاها را می دهد در عرض چند ثانیه برای ذخیره داده های خود این فاصله ها کاملاً مقیاس پذیر هستند و انتقال HTTP با داده ها تضمین می شود. نوع ایده آل برای ذخیره داده ها در فضا ها ، فیلم ، صدا ، متن و تصاویر است.

شما می توانید از Spaces به عنوان یک سرویس مستقل استفاده کنید یا آن را با سایر محصولات موجود در DigitalOcean مانند Droplets ترکیب کنید. قیمت گذاری برای فضاها هم قابل پیش بینی و هم مقرون به صرفه است. به عنوان مثال ، شما می توانید 250 گیگابایت فضای ذخیره سازی را از 5 دلار در هر ماه دریافت کنید. در صورت فراتر از بسته های ذخیره سازی خود و می خواهید تعداد بیشتری اضافه کنید ، فقط 0.02 دلار برای هر گیگابایت ذخیره اضافی پرداخت می کنید.

در حالی که Spaces با ذخیره سازی شیء سر و کار دارد ، یک راه حل ذخیره سازی دیگر با نام Block Storage وجود دارد که به بانکهای داده ، برنامه های مهم برای ماموریت و زبان های سمت سرور می پردازد. بسیار شبیه به Spaces ، Block Storage مناسب و انعطاف پذیر است.

بلوک ذخیره سازی همچنین در دستگاه های بلوک عمومی معروف به حجم ارائه شده است. وقتی وب سایت خود را اجرا می کنید ، حجم ها مانند درایوهای ذخیره سازی هستند که به صورت محلی متصل هستند. این بدان معناست که می توانید درست مانند هر درایو دیسک ، آنها را تقسیم کرده ، قالب بندی کرده و مدیریت کنید.

اگر به فضای ذخیره بیشتری احتیاج دارید ، اما می خواهید قدرت پردازش برنامه Droplet خود را حفظ کنید ، می توانید حجم ها را بطور مستقل از یک قطره به دیگری منتقل کنید. این امر بدون هیچ تأثیر بر قدرت Droplet اتفاق می افتد.

چگونه می توان در DigitalOcean شروع کرد

اگر می خواهید با DigitalOcean وارد شوید ، روند کار ساده و سریع است. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که نام شرکت ، آدرس ایمیل و جزئیات پرداختی که می تواند PayPal یا کارت باشد را ارائه دهید. در مدت زمان کوتاهی ، وارد داشبورد DigitalOcean خواهید شد.

اگرچه داشبورد کمی فنی و ارعاب کننده به نظر می رسد ، اما حرکت به سمت نوار کناری و بهره برداری از Droplets آشنایی خاصی را به همراه می آورد. هنگامی که به ایجاد ضربه می زنید ، Droplet به شما امکان می دهد آنچه را که می خواهید در سرور خود انتخاب کنید.

موارد دلخواه مختلف مبتنی بر لینوکس مانند Fedora ، CentOS ، Ubuntu ، FreeBSD و Debian وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. روش دیگر ، می توانید به سراغ برنامه های یک کلیک مانند LAMP ، MySQL ، Docker و WordPress بروید.

به سادگی با کلیک کردن روی دکمه ایجاد ، دستورالعمل هایی به DigitalOcean ارسال می شود تا شروع به ساخت سرور برای شما کند. بسیاری از ویژگی های لوازم جانبی برای سرور شما وجود دارد که این شرکت از جمله IPv6 ، و ابزارهای نظارتی و هشدار دهنده را در اختیار شما قرار می دهد. در صورت بروز وقایع مهم در سرور ، در زمان واقعی اعلان ها دریافت می کنید.

مدیریت سرور

پس از سرور و راه اندازی سرور ، می توانید آن را در لیست Droplets نمایش دهید. از اینجا ، شما هم آدرس IP سرور و هم نام خود را مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید یک سایت وردپرس راه اندازی کنید ، تمام آنچه شما نیاز دارید این است که آدرس را روی یک پنجره مرورگر بچسبانید. بقیه جزئیات از جمله نام وبلاگ شما مانند هر WordPress است که روی هر هاست تنظیم شده است.

یکی از مواردی که شما با DigitalOcean کمی عجیب خواهید یافت این است که آنها cPanel ندارند. به همین دلیل روند اضافه کردن حساب های ایمیل نسبتاً دشوار است. برای این کار ، باید از طریق یک کنسول مبتنی بر وب یا از طریق SSH وارد شوید و سپس از دستورات لینوکس برای پیکربندی تنظیمات خود استفاده کنید..

برای کمک به شما در پیمایش بیت های فنی ، DigitalOcean دارای یک بخش آموزش است که با بیش از 2،000 راهنمای مرحله به مرحله همراه است. این کار باید زندگی شما را کمی آسان تر کند و لازم نیست که یک گوروکس لینوکس باشید تا بتوانید آن را گم کنید.

جوانب دیجیتال Ocean

زیرساخت های ایمن

DigitalOcean متعهد است تا یک محیط امن برای داده های خود و سایر منابع وب فراهم کند. برخی از ابتکارات آنها شامل موارد زیر است:

 • امنیت بدنی – DigitalOcean در کل 12 مرکز داده وجود دارد که در برخی از محیط های ایمن ترین جسمی در آمستردام ، نیویورک و سایر شهرها قرار دارند. هر مرکز داده دارای 24/7 امنیت بدنی در محل ، پوشش دوربین مدار بسته و خواننده های بیومتریک برای محافظت از صداقت آنها است.
 • امنیت زیرساخت – برای دسترسی به زیرساخت های شبکه DigitalOcean ، باید از نقاط تأیید هویت چند فاکتور عبور کنید که از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرند. دسترسی از طریق کنترل دسترسی مبتنی بر نقش محدود است. این بدان معنی است که فقط کاربرانی که باید به سیستم دسترسی پیدا کنند می توانند وارد سیستم شوند.
 • پشتیبان گیری امنیتی – نسخه پشتیبان تهیه و عکس های فوری در سرورهای SAN ذخیره می شوند که در یک شبکه قابل مشاهده غیر عمومی اجرا می شوند. به عنوان مشتری ، می توانید مناطقی را که پشتیبان شما برای اهداف انطباق و امنیت ذخیره می شود ، مدیریت کنید.

پنل API و کنترل سفارشی

وقتی تجهیزات مناسبی دارید ، می توانید برنامه ها و وب سایت هایی را با سهولت ایجاد کنید. DigitalOcean این را با یک رابط بصری اما ساده که شما را قادر می سازد تا تمام پروژه های خود را سازماندهی و تجسم کنید ، تکمیل می کند.

API سفارشی کنترل کاملی بر قطرات ایجاد شده شما می کند. از آنجا که API منبع باز است, این اجازه می دهد تا شما را به نوبه خود و یا نیشگون گرفتن و کشیدن رابط به دلخواه خود.

کنترل پنل طراحی سفارشی یک ویژگی اصلی در مدیریت منابع وب شما است. این به شما کمک می کند تا کارمندان خود را سازماندهی کنید ، دامنه های خود را مدیریت کنید و نصب های یک کلیک را انجام دهید. اگر تجارت شما رشد کرده است و می خواهید فضای بیشتری ذخیره کنید ، می توانید فقط با یک کلیک اختصاص دهید.

تجهیزات پیشرفته

DigitalOcean خیلی خوب می فهمد که برای جذب کالیبر برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب که امروزه دارند ، آنها نیاز به سرمایه گذاری در بهترین تجهیزات برای میزبانی ابری داشتند. تنها در 55 ثانیه می توانید یک سرور جدید SSD ایجاد کنید که تجربه ای تمیز ، سریع و قدرتمند به شما می دهد.

همه سرورها با سخت افزار قدرتمندی مانند دستگاه های HEX Core و هارد دیسک های جامد بهبود می یابند. بسته به اینکه مخاطب مورد نظر شما در کجا قرار دارد ، می توانید یک مرکز داده را در این نزدیکی انتخاب کنید.

میزبانی بدون کنترل

برنامه Droplet تحت DigitalOcean استقلال و کنترل کامل شما را به عنوان حرکت در منابع وب خود به شما می دهد. بر خلاف برنامه هاست میزبانی شده ، می توانید سرور را به دلخواه خود تنظیم کنید. عملکرد مدیریت معمولاً با هزینه اضافی انجام می شود و به همین دلیل DigitalOcean دارای برخی از قیمت های رقابتی است.

به هر روشی که حافظه خود را تخصیص دهید ، پهنای باند خود و نصب نرم افزار را مدیریت کنید ، همه چیز در اختیار شماست. شما آزادی انتخاب دارید.

قیمت گذاری قابل پیش بینی

هدف DigitalOcean ساده سازی زیرساخت های میزبانی از جمله قیمت گذاری است. همه مدل های قیمت گذاری آنها ساده و قابل پیش بینی است. به عنوان مثال ، تمام قطره ها در هر ساعت صورتحساب می گیرند تا زمانی که به حد ماهیانه 672 ساعت برسید. این بدان معنا نیست که هنگام بررسی صورتحساب شما تعجب آور نیست.

با نرخ های حداقل 5 دلار در هر ماه ، برنامه های Droplet حتی برای مشاغل مستقر در خانه مقرون به صرفه است. این قیمت گذاری فراگیر همان چیزی است که آنها را به ارائه دهندگان میزبانی ترجیح می دهد.

جامعه دانش فعال

بیشتر ارائه دهندگان هاستینگ در زمینه راهنمایی و آموزش در مورد نحوه انجام برخی از کارهای اصلی یا حتی پیچیده سرمایه گذاری کرده اند. DigitalOcean دارای یک صفحه آموزش اختصاصی و جامعه ای از متخصصان توسعه است. آنها نسبت به آنچه انجام می دهند بسیار شور و شوق هستند و غالباً به دیگران كمك می كنند تا در چالش های میزبانی حرکت كنند.

محیط سؤال و پاسخ به خوبی براساس طبقه بندی سازماندهی شده است. اگر سوالی قبلاً به آن پاسخ داده شده است ، آنها به آن اشاره می کنند تا بتوانید به سرعت به آن مراجعه کنید. برای تشویق هرچه بیشتر افراد برای کمک به ، DigitalOcean نام شما را در آموزش یا مقاله ای که ارائه داده اید قرار داده و آنها نیز به شما پرداخت می کنند.

منفی

با وجود تجهیزات پیشرفته ، مرکز دانش نمونه و منابع زیادی دیگر ، DigitalOcean هنوز در برخی مناطق کمبود دارد.

پشتیبانی مشتری آنها محدود است. در حالی که سایر ارائه دهندگان هاستینگ از امکانات تلفنی و چت زنده برای ارتباط با مشتریان خود برخوردار هستند ، DigitalOcean فقط دارای سیستم بلیط پشتیبانی است. ممکن است توسعه دهندگان با این مشکل مشکل بزرگی نداشته باشند ، اما کاربران اولین بار ممکن است با چالش هایی روبرو شوند.

حتی اگر DigitalOcean دارای قیمت های دوستانه تری باشد ، برنامه های میزبانی که در اختیار دارند بیشتر از صاحبان وب سایت های کوچک در توسعه دهندگان هدف قرار می گیرند. سطح فناوری پیشرفته است و آنها هاستینگ اساسی را ارائه نمی دهند.

در مقایسه با خدمات پیشرفته مانند مایکروسافت لاجورد ، AWS ، و ذخیره سازی ابر Google ، DigitalOcean در بسیاری از مناطق موجود نیست. اگر می خواهید وب سایت خود را به مشتریان خود نزدیکتر کنید ، در کشور برزیل بگویید ، نزدیکترین مراکز داده در شهر نیویورک هستند.

نتیجه

DigitalOcean محیطی را ایجاد کرده است که توسعه دهندگان و شرکتهای بزرگ بتوانند وب سایت ها و برنامه های کاربردی را سریعتر ایجاد کنند. ابزارهای مدیریتی کاربردی ساده ای دارند و خدمات ذخیره سازی و شبکه ای قوی است. از طریق راه حل ابری همه در یک ، شما و تیم خود می توانید زمان بیشتری را صرف کارکردهای اصلی ساخت نرم افزار بهتر برای مشتریان خود کنید.

اگر می خواهید بسته به حجم مشاغل ، مقیاس بالا یا پایین داشته باشید ، DigitalOcean زیرساخت های آنها را بهینه کرده است تا بتواند یکپارچه این کار را انجام دهد. بنابراین ، در برنامه هایی که از نیمی از منابع استفاده می کنید ، در پرداخت هزینه های زیاد گیر نخواهید کرد. مقیاس مناسب برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد تجارت شما. بنابراین ، یک شرکت میزبان رقابتی رقابتی است که هر کسی می تواند به خصوص در سرویس های مبتنی بر ابر امتحان کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map