بررسی Names.co.uk

نام ها.co.uk یا به سادگی Namesco یک شرکت مستقر در انگلیس است که نزدیک به دو دهه در هاستینگ و دامنه فعالیت داشته است. گذشته از میزبانی وب ، راه حل های تجارت الکترونیکی دیگری مانند میزبانی ایمیل ، ساخت وب سایت ، سرورهای اختصاصی ، VPS را در بین سایر موارد ارائه می دهد..


به عنوان یک تصویر زمینه مختصر در شرکت, نامسکو بخشی از کنگلومرای اروپا گروه دادا است که شرکت های میزبانی و تبلیغاتی متعددی را در زیر بال های خود دارد. Names.co.uk در Worcester مستقر است اگرچه Dada در سایر نقاط اروپا مانند ایتالیا ، اسپانیا ، فرانسه ، ایرلند ، هلند و پرتغال دفاتر دارد. Names.co.uk عمدتاً به مشاغل كوچك انگلیس متوسل می شود. لیست ما از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در انگلستان را بررسی کنید.

آرم میزبانی وب Names.co.uk
UPTIME
965
سرعت
938
پشتیبانی
935
قیمت
929
امکانات
965
سبز
975
خلاقانه
938

سرعت و قابلیت اطمینان – ما سرور آنها را از Dallas، TX آزمایش کردیم و زمان بارگذاری 2.99 ثانیه چشمگیر در اندازه صفحه 1.4MB بود. Namesco دارای حداکثر اطمینان 99.9٪ است ، بنابراین می توان اطمینان داد که سایتهای آنها 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته و بدون خرابی در دسترس خواهند بود..

Namesco به تازگی موفقیت خود را معرفی کرده است SSD سکو. این ذخیره سازی مرتب جدید NetApp حرکت محبوب ترین داده ها در یک وب سایت به ذخیره سازی SSD را تسهیل می کند. این باعث می شود داده ها حتی سریعتر به کاربر نهایی تحویل داده شود.

همچنین پلتفرم میزبانی وب Apache Namesco با متعادل کننده بار Fip Viprion تقویت شده است که یک پروکسی معکوس عمل می کند و ترافیک شبکه را در برخی از سرورها توزیع می کند. این پیشرفت به شما امکان می دهد تا ارائه دهنده میزبانی وب سایت تجربه بی وقفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد.

علاوه بر این ، ارائه دهنده هاستینگ اخیراً ویژگی های اضافی را اضافه کرده است که به گونه ای طراحی شده است که به مشتریان خود برای پول خود ارزش بیشتری می دهد. انتخاب گسترده ای از نام دامنه رایگان ارائه شده توسط Namesco وجود دارد. همچنین ، مشتریان Namesco می توانند با داشتن گواهینامه SSL که به مدت یک سال رایگان باشد ، از وب سایت ها و مشتریان خود بهتر محافظت کنند. Namesco همچنین به دلیل اولین ارائه دهنده میزبانی وب در انگلستان افتخار می کند. PHP 7 در یک محیط میزبانی مشترک. این درحالی بود که این شرکت سرمایه گذاری زیادی را در مرکز داده خود از جمله ارتقاء سخت افزار خود انجام داد.

طبق گفته این شرکت ، مزیت بسته های میزبانی نسخه نسخه PHP آن است که می تواند مخصوص فهرست باشد. بنابراین مشتری می تواند همچنان به اجرای PHP 5.6 در وب سایت های خود بپردازد ، در حالی که آنها هنوز می توانند آزمایش برای تکرار بعدی وب سایت های خود را در زیرمجموعه ای که روی PHP 7 اجرا می شود ، اجرا کنند بدون اینکه نگرانی از تأثیر آن بر وب سایت های فعلی داشته باشند..

امکانات – بسته های میزبان Namesco به زبانی ساده توصیف می شوند ، بنابراین درک کاربران از شرایط غیر فنی حتی برای کاربران آسان خواهد بود. همچنین کمک های زیادی به کاربران غیر تکنیکی داده شده است.

چهار بسته ارائه شده توسط Namesco – استارت ، حرفه ای ، پریمیوم و پلاتین وجود دارد. سه بسته یا شرط پرداخت برای این بسته ها وجود دارد: ماهانه ، یک سال و دو سال. هزینه ها در دوره یک ساله و پایین ترین نرخ در قرارداد یا ترتیب دو ساله است.

به عنوان مثال ، بسته استارت با برنامه یک ساله فقط 48 پوند یا حدود 3.99 پوند در ماه است. بسته حرفه ای فقط 72 پوند در سال یا حدود 5.99 پوند در هر ماه است. بسته حق بیمه با 114 پوند در سال و یا در حدود 9/50 پوند در ماه می باشد. سپس بسته پلاتینیوم 210 پوند در سال یا تقریباً 17.50 پوند در ماه است.

اما اگر بسته ماهانه را تسویه حساب کنید ، برنامه شروع کننده 5.99 پوند در ماه است. بسته حرفه ای تقریبا 9 پوند است. بسته حق بیمه 19 پوند در مقایسه با 15 پوند ماهانه در یک سال تنظیم است ، در حالی که بسته پلاتین 35 پوند در ماه است.

برنامه های مبتدی و حرفه ای ، هر دو ویژگی اصلی را دارند که صاحبان مشاغل کوچک از یک برنامه میزبانی می خواهند. همانطور که از دو طرح با کمترین قیمت انتظار دارید ، در ذخیره سازی و بانک اطلاعات محدودیت هایی وجود دارد. حتی اکانت های ایمیل برای بسته استارت 10 پوند و 100 پکیج حرفه ای نیز محدود است.

بسته استارت در لینوکس یا ویندوز در دسترس است. بقیه بسته ها به صورت برنامه های پلتفرم دوگانه در دسترس هستند. فضای وب در بسته استارت به 50 گیگابایت محدود است ، در حالی که فضای وب نامحدودی برای سه بسته دیگر وجود دارد.

پکیج استارت فقط می تواند یک دامنه را میزبانی کند. بسته حرفه ای می تواند تا پنج دامنه میزبان باشد در حالی که محدودیتی در تعداد دامنه های میزبانی شده در بسته های پلاتینی و حق بیمه وجود ندارد..

صرف نظر از برنامه ای که از آن استفاده می کنید ، Namesco قول می دهد پهنای باند نامحدود زیر ، پشتیبانی 24/7 مبتنی بر انگلستان و 99.9 درصد ضمانت به موقع را داشته باشد. همچنین می توانید از طریق کنترل پنل سفارشی شده به ابزار میزبان خود دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، داده های مکرر قابل دسترسی شما در SSD های سریع Namesco ذخیره می شوند.

یکی از اصلی ترین نقاط فروش Namesco پهنای باند نامحدودی است که ارائه می دهد. این پیشنهاد در دسترس است برای هر بسته میزبانی وب از شرکت. به طور پیش بینی ، از مشتریان خود می خواهد که به عنوان همسایگان میزبان مشترک خود مورد توجه قرار گیرند. آنها همچنین از مشتریان می خواهند كه خط مشی استفاده قابل قبول شركت را رعایت كنند.

اگر وب سایت مشتری حجم زیادی از ترافیک را جذب کند که می تواند بر عملکرد سایر وب سایت های موجود در گروه میزبانی مشترک Namesco تأثیر بگذارد ، این شرکت می تواند آن وب سایت را به سرورهای اختصاصی یا cloud خود منتقل کند..

همچنین ، هر چهار بسته میزبانی وب دارای نام دامنه رایگان و نصب های رایگان با یک کلیک سیستم های مدیریت محتوای مشترک (CMS) مانند جوملا و وردپرس.

مشترکین طرح Namesco همچنین می توانند تا 40 درصد تخفیف در تصاویر سهام از Shutterstock دریافت کنند. این یک پیشنهاد عالی است که صاحبان وب سایت باید از آن استفاده کنند زیرا این تصاویر می توانند وب سایت خود را زنده کنند.

یکی از مهمترین مواردی که برای صاحبان وب سایت ارائه می شود ، پشتیبانی از آنها از ارائه دهنده میزبانی وب است.

امنیت – Namesco می داند که امنیت یکی از نگرانی های اصلی صاحبان وب سایت یا سرپرستان است. همچنین می داند که هکرهای زیادی در بدست آوردن جزئیات شخصی در روش های خود پیچیده تر می شوند و این می تواند مشتری های خود را در معرض سرقت اطلاعات قرار دهد. بنابراین با معرفی قفل FTP در حال مبارزه است.

پشتیبانی – یک شماره تلفنی برجسته در وب سایت Namesco نمایش داده می شود. متأسفانه ، تکنسین ها شبانه روز در حالت آماده به کار نیستند. مشتریان می توانند فقط از ساعت 8 صبح تا 7 عصر عصر روزهای هفته ، و از 10 صبح تا 6 عصر عصر روزهای آخر هفته با شما تماس بگیرند..

اما در صورت وجود پوشش نقره ای ، باید مدت زمان انتظار در تماسها کاهش یابد. مطابق با دسته توییتر نامسکو, میانگین زمان انتظار تلفن 1 دقیقه و 30 ثانیه است. مشتریان فقط ممکن است مجبور شوند کارهای دیگری مانند چک کردن ایمیل خود یا نوشتن پیام را انجام دهند در حالی که انتظار دارند از طرف پرسنل پشتیبانی مشتری Namesco به کمک آنها برسند..

صحبت از توییتر ، حساب توییتر این شرکت فعال است. برخی از مشتریان برای برقراری ارتباط با ارائه دهنده میزبانی وب به آنجا رفته و مشکلات یا نگرانی های خود را منتقل می کنند. سرپرست توییتر این شرکت معمولاً از مشتریان می خواهد پیام های مستقیم ارسال کنند تا بتوانند دستورالعمل های دقیق را برای مشتریان خود ارسال کنند.

تا به امروز ، حساب توییتر Namesco دارای بیش از 2،000 دنبال کننده است.

اگر توییتر چیز شما نیست ، روش های دیگری برای تماس با ارائه دهنده میزبانی وب سایت وجود دارد. مشتریان می توانند از طریق صفحه کنترل آنلاین خود که به آدرس http://admin.names.uk قابل دسترسی هستند ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرند. از طریق دیگر کانالهای رسانه های اجتماعی مانند این می توان به آن رسید گوگل پلاس و فیس بوک.

همچنین در وب سایت Namesco یک مرکز پشتیبانی وجود دارد که مشتریان می توانند در صورت تمایل به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های میزبانی که برای بدست آوردن آنها اطلاع دارند ، یا اگر مشکلاتی دارند که فکر می کنند بدون درخواست کمک از تیم پشتیبانی Namesco می توانند حل کنند..

این بخش از وب سایت جایی است که مشتریان می توانند راهنماهای شروع سریع را برای کنترل پنل آنلاین ، مدیریت نام دامنه ، مدیریت ایمیل و میزبانی دامنه خود بارگیری کنند..

بخش آموزش برای مشتریان بسیار مفید است ، به خصوص کسانی که در مورد بسته های میزبانی وب سایت که از آنها استفاده نکرده اند اشتباه گرفته اند ، یا می خواهند بدانند که چگونه می توانند برنامه های میزبانی خود را به حداکثر برسانند.

فنی

 • ضمانت Uptime 99.9٪
 • بر روی نصبها کلیک کنید
 • حافظه SSD
 • تنظیم رایگان و فوری
 • لینوکس ، ویندوز یا هر دو
 • نام تجاری جدید دیتاسنتر واقع در Thames Valley
 • دیتاسنترهای بسیار ایمن
 • آنها از PHP 7 در هاست مشترک استفاده می کنند
 • ما هیچی پیدا نکردیم

پشتیبانی

 • پشتیبانی فنی 24/7
 • برنامه نویسان داخلی و سرپرست سیستم
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • پشتیبانی مبتنی بر انگلستان
 • مرکز پشتیبانی آنلاین
 • پشتیبانی چت زنده ندارید
 • پشتیبانی تلفن به صورت 24 ساعته کار نمی کند (دوشنبه تا جمعه 8 صبح – 7 بعد از ظهر آخر هفته 10 صبح – 6 بعد از ظهر)

قیمت گذاری

 • نام دامنه رایگان
 • اعتبار رایگان Fotolia
 • فروشگاه و سبد خرید آنلاین
 • از 3.99 پوند / متر شروع می شود.
 • کمی گران برای چندین سایت (9.50 £ / متر)

بررسی بازگشت

Namesco اخیراً پانل کنترل خود را با هدف سهولت در استفاده یا پیکربندی مشتریان بازسازی کرده است. Namesco از شکایتهایی مبنی بر استفاده از صفحه های کنترلی خود استفاده کرده است. کنترل پنل آن در حال حاضر ساده تر و سریع تر برای استفاده در همه دستگاه ها است.

تغییر بزرگ در Namesco شامل دو حوزه است که مشتریان بیشتر مربوط به صورتحساب و تمدید های جدید هستند. کنترل پنل اکنون این دو قسمت را به عنوان یک برنامه یک صفحه ارائه می دهد. این صفحه بهینه شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی وضعیت برنامه های خریداری شده خود را مشاهده کرده و هرگونه خدمات خاص را پیدا کنند.

نتیجه

Names.co.uk دارای نرخ بسته های میزبانی بسیار مناسب است. همچنین به خوبی به هدف اصلی خود یعنی مشاغل کوچک انگلیس که دارای کارمندانی هستند که دقیقاً از لحاظ فنی اجرای یک وب سایت آگاهی ندارند ، خدمت می کند. به همین ترتیب ، بسته های آن دارای ویژگی هایی است که می تواند به افراد تجاری و کارمندانی که از وقت و دانش کافی برخوردار نیستند تا در جنبه های فنی مدیریت یک وب سایت متمرکز شوند..

انتقاد عمده در مورد این ارائه دهنده هاستینگ ، عدم پشتیبانی 24/7 مشتری است که در اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب سایت کاملاً استاندارد است. گذشته از این نگرانی ، Namesco یک ارائه دهنده میزبانی وب مناسب برای مشاغل کوچک با بودجه محدود برای میزبانی وب سایت و کارمندان با دانش محدود در مورد حفظ وب سایت است. ما به شما توصیه می کنیم که بررسی سایت Siteground را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map