افزودن قلم های سفارشی به وردپرس


چگونه فونت های دلخواه را به وردپرس اضافه کنیم


انتخاب فونت مناسب برای سایت وردپرس ، بخش اصلی طراحی وب و مارک گذاری وب سایت است.

مانند رنگ ها ، تصاویر و عناصر دیگر ، تایپوگرافی نقش بزرگی بازی می کند در نحوه درک سایت شما توسط بازدید کنندگان.

خوشبختانه ، قلم های WordPress یکی از موارد بسیاری هستند که می توانید به صورت رایگان آنها را شخصی سازی کنید. شما می توانید تقریباً از هر نوع فونت سفارشی رایگان در سایت وردپرس مورد نظر خود استفاده کنید.

ما تمام آنچه شما باید درباره فونت های WordPress بدانید را پوشش خواهیم داد:

 • الف) نحوه اضافه کردن قلم های سفارشی به وردپرس (بصورت دستی)
 • ب) نحوه اضافه کردن قلم های سفارشی به وردپرس (از طریق افزونه)
 • چرا از فونت های سفارشی در وردپرس استفاده می کنید
 • از کجا می توان فونت های سفارشی را پیدا کرد
 • نتیجه

الف) نحوه اضافه کردن فونت های سفارشی به صورت دستی

وقتی نوبت اضافه کردن قلم های سفارشی به وردپرس با دستی می رسد ، سه گزینه اصلی دارید: HTML ، JavaScript و CSS. جوانب مثبت و منفی در هر روش وجود دارد و کدام یک روش مناسب برای شما بستگی به راه اندازی شما دارد. نگران نباشید ، ما هر یک از آنها را با جزئیات بیشتر مرور خواهیم کرد.

1. با استفاده از CSS و @وارد كردن

بیایید با حداقل روش توصیه شده شروع کنیم. اگر قصد نصب حروف های سفارشی از Google Fonts را دارید ، شاید متوجه شده اید که دارای یک برگه است @وارد كردن. این سرویس بخشی از کد CSS را به شما می دهد.

برگه وارد کردن در قلم های Google

شما می توانید آن را همانطور که هست بخرید و آن را درون هدر خود (در قسمت زیر) وارد کنید یا بدون آن را کپی کنید >براکت های ابتدای طرح زمینه شما (یا بهتر است ، موضوع کودک) سبک.css فایل.

/ *
نام موضوع: بیست و هفده کودک
موضوع URI: https://wordpress.org/themes/twentyseventeen/
الگو: بیست و هجده
نویسنده: تیم WordPress
نویسنده URI: https://wordpress.org/
نسخه: 1.0

* /

import url ('https://fonts.googleapis.com/css؟family=Open+Sans|Roboto')؛


/ * CSS اضافی به اینجا می رود * /

با انجام این کار ، فونت را از طریق شیوه نامه بارگیری می کنید. به نظر می رسد یک راه حل ساده است ، درست است؟ چرا پس از آن حداقل توصیه می شود?

دلیل آن مسائل مربوط به عملکرد است. استفاده كردن @وارد كردن دیگر راه پیشنهادی برای رفتن نیست زیرا مانع از بارگیری مرورگرها چندین صفحه سبک به طور همزمان می شود. نتیجه: زمان بارگذاری صفحه کندتر. اگر می توانید از آن دور شوید.

2. با استفاده از یک فایل قالب وردپرس

روش دوم برای به دست آوردن قلم ها در سایت شما این است که کدی را که توسط کتابخانه های فونت تهیه شده است بگیرید و آنها را در کپی کنید header.php پرونده قالب بیشتر مضامین استاندارد وردپرس آن را دارند.

حتماً آن را در جایی بین محل قرار دهید و براکت ها به این ترتیب ، هر بار که صفحه بارگیری شود ، قلم شما بارگیری می شود.

کد فونت های ورودی گوگل را در هدر وردپرس وارد کنید

اگر از یک موضوع کودک استفاده می کنید ، حتماً مضمون والدین را کپی کنید header.php به پوشه تم کودک بپیوندید و در آنجا تغییرات ایجاد کنید.

برخی از مضامین دارای تنظیماتی هستند که به شما امکان می دهند از طریق باطن کد دلخواه را به هدر و پاورقی خود اضافه کنید. این همچنین یک گزینه مناسب است.

3. استفاده @ font-face

تاکنون فقط در مورد چگونگی استفاده از قلم های سفارشی در وردپرس صحبت کرده ایم که در جایی دیگر میزبان هستند ، یعنی سرورهای گوگل و ادوبی. با این وجود ، میزبانی قلم ها در سایت خود نیز ممکن است و ارائه آنها به مرورگرهای بازدید کنندگان از آنجا.

برای این کار ابتدا باید قلم مورد نظر را بارگیری کنید. دکمه بارگیری در فونت های Google را به خاطر دارید؟ اکنون یکی از اینها مفید خواهد بود. سایر ارائه دهندگان همچنین به شما اجازه می دهند قلم ها را بارگیری کنید.

وقتی این کار را کردید ، حتماً آن را با قالب فونت وب دریافت کنید. این یعنی TTF ، OTF یا WOFF. اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهید یافت اینجا. اگر قالب قلم وب مناسب ندارید ، می توانید از آن نیز استفاده کنید این سرویس برای تبدیل فونت خود به یک پشتیبانی شده.

پس از آماده شدن پرونده های فونت خود ، باید آنها را از طریق FTP در سایت وردپرس خود بارگذاری کنید. مکان مناسبی برای ذخیره آنها در زیر مجموعه ای از موضوع فرزند شما به نام است قلمها (خلاق ، ما می دانیم).

پس از آن ، باید فونت را در شیوه نامه خود بارگیری کنید @ font-face. در اینجا به نظر می رسد:

@ font-face
font-family: Roboto؛
src: url (http: //localhost/wordpress/wp-content/themes/twentyseventeen-child/fonts/Roboto-Regular.ttf)؛
font-weight: normal؛
}

به یاد داشته باشید که نام فونت و آدرس را برای مکان آن در سایت خود جایگزین کنید. پس از آن ، فونت دلخواه جدید شما قابل استفاده خواهد بود.

با این حال ، این همچنین بهترین راه حل نیست ، به ویژه عملکرد عاقلانه. سرورهای Google احتمالاً سریعتر از حافظه های شما هستند و بنابراین بارگیری قلم های سفارشی از آنجا احتمالاً راه حل بهتر است.

4. قلمهای Enqueueing - "راه وردپرس"

اگر واقعاً می خواهید قلم های سفارشی را به روش صحیح به وردپرس اضافه کنید ، از خود استفاده خواهید کرد توابع.php پرونده (در داخل دایرکتوری موضوع فعال فعلی شما) و عملکرد  wp_enqueue_script یا wp_enqueue_style.

با کمک آنها می توانیم قطعه های کد ارائه شده توسط سایت های فونت را بگیریم. با این وجود ، به جای کپی کردن آنها در یک پرونده ، از طریق یک عملکرد آنها را به سربرگ اضافه می کنیم.

چه تفاوتی بین wp_enqueue_script و wp_enqueue_style? همانطور که از نام آنها پیداست ، یکی برای اضافه کردن اسکریپت ها است ، یکی برای ورق های سبک. کدام یک از صحیح استفاده است بستگی به نحوه تهیه فونت های سفارشی شما از منبع آنها دارد.

به عنوان مثال ، فونت های Google به عنوان برگه سبک به شما قلم می دهد. در این صورت ، آنها را به این روش به سایت وردپرس خود اضافه می کنید:

عملکرد add_google_fonts ()
wp_enqueue_style ('google_web_fonts'، 'https://fonts.googleapis.com/css؟family=Open+Sans|Roboto')؛
}

add_action ('wp_enqueue_scriptts'، 'add_google_fonts')؛

برخلاف آن ، قلمهای Adobe Edge Web Fonts به صورت JavaScript در آمده اند. بنابراین ، برای جاسازی آنها در سایت خود ، کد به این صورت است:

تابع add_adobe_fonts ()
wp_enqueue_script ('adobe_edge_web_fonts'، '//use.edgefonts.net/open-sans.js')؛
}

add_action ('wp_enqueue_scriptts'، 'add_adobe_fonts')؛

دشوار نبود ، مگر نه؟ بعلاوه ، برای انجام آن به روش وردپرس امتیاز بیشتری کسب می کنید.

5- با فونت های سفارشی در صفحه سبک خود تماس بگیرید

اکنون که فونت ها به سایت شما اضافه شده اند ، می توانید به طور رسمی از آنها استفاده کنید. برای این کار ، تمام آنچه که باقی مانده این است که بیانیه ای برای قلم جدید را در برگه سبک خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، برای تغییر فونت برای برچسب های عنوان خود ، از چیزی شبیه به این استفاده می کنید:

ساعت 1,
ساعت2,
ساعت 3,
H4,
ساعت 5,
h6 {
font-family: 'Roboto'؛
}

توجه داشته باشید: توجه داشته باشید که چگونه خدمات مورد استفاده شما اعلامیه CSS را برای قلم های شما مشخص می کند. در سایت آزمون ما ، به نظر می رسد ما نمی توانیم Adobe Edge Web Fonts را به کار گیریم زیرا آنها Open Sans را در CSS با بدون باز به عنوان مخالف "باز کردن مضراب" در فونت های Google.

خودشه. اکنون می دانید که چگونه می توانید قلم های سفارشی را به صورت دستی به وردپرس اضافه کنید. به خودتان تبریک بگویید ، این برخی از دانش سطح بعدی است! بدیهی است که همین اقدامات از طریق افزونه ها امکان پذیر است. این چیزی است که ما در مورد بعدی صحبت خواهیم کرد.

ب) نحوه اضافه کردن قلم های سفارشی از طریق افزونه به وردپرس

اگر چندین راه حل افزونه برای افزودن فونت های سفارشی به سیستم عامل وجود نداشته باشد ، حوزه WordPress نخواهد بود. ما به نحوه استفاده از آنها خواهیم پرداخت فونت های گوگل آسان, که یکی از محبوب ترین افزونه ها در این زمینه است.

1. افزونه را نصب کنید

اولین قدم نصب افزونه است. برای انجام این کار ، به سمت بالا بروید افزونه ها> نصب جدید را نصب کنید. سپس نام پلاگین را جستجو کنید. در نتایج جستجو ، بر روی کلیک کنید الآن نصب کن و افزونه را یک بار در سایت خود فعال کنید.

2. فونت ها را در سایت خود اضافه یا تغییر دهید

وقتی این افزونه فعال است ، یک مورد جدید را پیدا می کنید به نام تایپوگرافی زیر ظاهر> سفارشی سازی.

منوی تایپوگرافی در customizer وردپرس

وقتی روی آن کلیک کنید و انتخاب کنید تایپوگرافی پیش فرض, لیستی از کنترلها را برای تغییر فونت پاراگرافها و عناوین خود پیدا می کنید.

تنظیمات قلم گوگل آسان در customizer وردپرس

استفاده از آنها واقعاً ساده است. فقط کافی است روی منوی کشویی جایی که می گوید کلیک کنید قلم را ویرایش کنید برای بخشی از سایت خود که می خواهید آن را تغییر دهید. این به شما امکان دسترسی به این منو را می دهد:

فونت های ساده گوگل تغییر قلم

در اینجا ، مهمترین قسمت مربوط به قسمت زیر است خانواده قلم. در اینجا ، می توانید یک نوع فونت جدید را از کل کتابخانه Google Font (استفاده کنید) انتخاب کنید فیلمنامه / زیرمجموعه محدود کردن گزینه های فونت برای افرادی که دارای شخصیت های خاص هستند).

فونت ها توسط فونت های استاندارد ، سریال ، sans-serif ، صفحه نمایش ، دست نویس و مونو فضا سفارش داده می شوند. با این حال ، شما همچنین می توانید به سادگی آنها را با نام جستجو کنید.

هنگامی که روی یک قلم کلیک می کنید ، می توانید پیش نمایش تغییرات در زمان واقعی در سمت راست را مشاهده کنید.

فونت های سفارشی را در فونت های گوگل آسان تغییر داد

3. قلم را تنظیم کنید

پس از انتخاب یک فونت ، گزینه های بسیاری برای سفارشی سازی بیشتر تایپوگرافی وجود دارد.

اول از همه ، شما می توانید قلم / سبک / سبک را در زیر منو با همین نام تغییر دهید. این ضخامت حروف را کنترل می کند.

علاوه بر این ، در زیر دکوراسیون متن, شما می توانید زیرنویس ، خط مشی و خط اضافه اضافه کنید. تبدیل متن همچنین به شما امکان می دهد تا آن را روی همه کلاه ها قرار دهید ، همه حروف کوچک یا کوچک در هر حرف اول. زیر ظاهر همچنین می توانید رنگ قلم ، رنگ پس زمینه ، اندازه فونت ، ارتفاع خط و فاصله نامه را کنترل کنید.

تنظیمات ظاهر در قلم های گوگل آسان

سرانجام, تثبیت موقعیت به شما امکان می دهد تنظیمات دیگری مانند حاشیه ، بالشتک ، مرز ، شعاع مرزی و صفحه نمایش را تغییر دهید.

تنظیمات موقعیت یابی در قلم های آسان گوگل

به طور خلاصه ، شما باید بتوانید قلم ها را در سایت خود به طور دلخواه تنظیم کنید. آسان است ، اینطور نیست؟ فراموش نکنید که ضربه بزنید ذخیره و انتشار در بالای صفحه وقتی از تغییرات خود راضی هستید.

کار نمی کند ، چه می کنم?

بعضی اوقات شما قادر به تغییر برخی از قلم ها در سایت خود نیستید. این معمولاً زمانی اتفاق می افتد که مضمونی که از آن استفاده می کنید دارای کلاسهای CSS غیر استاندارد و انتخابگر برای سبک کردن آنها باشد.

به عنوان مثال ، در موضوع بیست و شانزده ، عناوین ارسال وبلاگ فقط به عنوان H1 تعریف نمی شوند بلکه یک کلاس CSS نیز دارند. .عنوان ورود. به همین دلیل ، افزونه قادر به تغییر آنها نیست.

برای رفع این مشکل ، باید به اصطلاح ایجاد کنید کنترل فونت زیر تنظیمات> فونت های Google.

کنترل قلم را در فونت های گوگل آسان اضافه کنید

شما می توانید در صورت لزوم انتخاب های CSS را با کنترل جدید و غلبه بر نیرو مرتبط کنید. پس از انجام این کار ، کنترل فونت جدید به عنوان گزینه دیگری در WordPress Customizer در زیر موجود است تایپوگرافی تم. نخود فرنگی آسان.

سایر افزونه های سفارشی افزونه های WordPress

افزونه های WordPress دیگری نیز برای افزودن قلم های سفارشی موجود است:

 • از هر نوع قلم استفاده کنید - به شما کمک می کند تا از فونت های آپلود شده بدون هیچ CSS استفاده کنید. این فونت ها را روی سرور شخصی شما قرار می دهد و همچنین ابزار تبدیل برای قالب های قلم را نیز در اختیار شما قرار می دهد.
 • فونت typekit برای وردپرس - از قلم های Adobe استفاده کنید تایپیت سرویس (که برای ثبت نام در آن نیاز دارید). این اجازه می دهد تا کدهای تعبیه شده و CSS سفارشی را مستقیماً در پلاگین وارد کنید.
 • فونت های Google TK - یک راه حل جایگزین برای جاسازی فونت های گوگل که تقریباً تجربه Google Fonts را به باطن وردپرس منتقل می کند. قلم ها را با پیش نمایش و متن سفارشی امتحان کنید ، سپس آن را در داخل WordPress Customizer تغییر دهید.

چرا از فونت های سفارشی در وب سایت وردپرس خود استفاده می کنید?

تایپوگرافی به خودی خود علمی است و ما در اینجا نمی توانیم دوره کاملی را در مورد استفاده از قلمها در طراحی وب به شما ارائه دهیم. پس از همه ، این فقط به قلم مربوط نمی شود بلکه به اندازه ، شکاف ، ضخامت و بسیاری موارد دیگر نیز مربوط می شود. با این حال ، ما می توان پوشش دهید که چرا استفاده از قلم های سفارشی در سایت وردپرس خود ایده خوبی است.

1. تایپوگرافی بخشی از اولین برداشت است

اول از همه ، فونت مورد استفاده شما تأثیر بسیاری از چگونگی درک سایت شما دارد. آیا سایت شما سرگرم کننده و بازیگوش است؟ آیا شما حرفه ای تجارت هستید؟ بازدید کنندگان این موضوع را با یک نگاه تصمیم می گیرند و تایپوگرافی شما نقش بزرگی در درک آنها دارد.

2. فونت ها از آنچه فکر می کنید تأثیر بیشتری دارند

این می تواند بر توانایی شما در یادگیری ، حفظ کردن متون و حتی در روحیه شما تأثیر بگذارد.

مثلاً در یک پژوهش, خاطر نشان شد که اگر می خواهید مدت زمان خواندن متن را افزایش دهید ، باید از یک فونت سریف استفاده کنید. با این حال ، اگر می خواهید در مدت زمان کوتاه بیشتر بخوانید ، باید به یک قلم sans-serif تغییر دهید.

یک مطالعه دیگر به افراد دستورالعمل ورزش یکسان را در شکل های مختلف نشان داد. آنها سپس از شرکت کنندگان خواستند تا تخمین بزنند که دستورالعمل های گفته شده چقدر طول می کشد. جالب تر اینکه ، کسانی که قلم پیچیده تری دارند حدس می زنند که آنها را با قلم ساده تر از گروه طولانی تر می کنند. در نتیجه ، آنها کمتر از تمرینات روتین پیروی می کردند.

از کجا می توان فونت های سفارشی را پیدا کرد

1. برای یافتن تایپوگرافی سفارشی از فونت های Google استفاده کنید

اولین خدمتی که به آن خواهیم پرداخت فونت های Google. همانطور که از نام آن پیداست ، این سرویس توسط Google است که 800+ قلم مختلف را ارائه می دهد. رایگان برای استفاده برای همه.

در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است:

2. فونت مناسب را پیدا کنید

وقتی برای اولین بار به صفحه Google Fonts (فقط آن را در جستجوی Google تایپ کنید) ، این همان چیزی است که مشاهده خواهید کرد:

نحوه اضافه کردن قلم های سفارشی در صفحه اصلی فونت های گوگل وردپرس

رابط کاربری ساخته شده است تا به شما در یافتن قلم مناسب برای هدف خود کمک کند. اگر از قبل فونت در ذهن دارید می توانید به سادگی نام آن را در قسمت جستجو در سمت راست تایپ کنید.

اگر اینگونه نباشد ، شما می توانید قلم ها را از طرق مختلف فیلتر کنید ، به عنوان مثال ، بر اساس طبقه بندی:

 • سریف - به معنای قلم هایی با خط های نوک تیز در انتها ، مانند Times New Roman است.
 • بدون دندانه - فونت های ساده و بدون سنجاقچه ، مانند Helvetica. قلم های به کار رفته در این وب سایت نمونه ای از آن است.
 • نمایش دادن - فونت هایی که در اندازه های بزرگتر مانند عناوین قابل استفاده هستند.
 • دست نویس - آیا می خواهید تایپوگرافی شما به نظر برسد که با دست نوشته شده باشد؟ سپس این تنظیمات شماست.
 • مونو فضا - تایپوگرافی که در آن همه شخصیت ها همان فضای را اشغال می کنند, مثل این.

فیلترهای دیگر عبارتند از:

 • مرتب سازی - مرتب کردن قلم ها پس از روند ، محبوب ، تاریخ اضافه شده یا حروف الفبا.
 • زبان ها -انتخاب قلم خود را به زبانهایی که با الفبای لاتین مانند عربی ، تایلندی یا ویتنامی نوشته نشده اند محدود کنید.
 • تعدادی سبک -تعداد بسیاری از سبک های مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، به این معنی که یک قلم در ضخامت های مختلف ، حرکتی ، جسورانه و موارد دیگر در دسترس است.
 • ضخامت - ضخامت دلخواه فونت خود را انتخاب کنید.
 • شیب - همان ضخامت اما برای شیب. از مستقیم تا تقریباً افقی متغیر است.
 • عرض - فونت ها را با عرض حروف و فاصله آنها فیلتر کنید.

هنگامی که هر فیلتر را اعمال می کنید ، نتایج جستجوی شما در زمان واقعی تنظیم می شود. در سمت چپ ، فونت های موجود را در جملات دسته بندی و مثال خود مشاهده خواهید کرد.

هنگامی که روی یک فونت شناور هستید ، می توانید از منوی کشویی در بالا استفاده کنید تا فونت های Google یک پاراگراف مثال ، کل الفبای یا اعداد را نشان دهند. همچنین ممکن است به سادگی روی قسمت جمله کلیک کرده و هر آنچه را می خواهید بنویسید.

متن نمونه را در قلم های گوگل ویرایش کنید

علاوه بر آن ، گزینه هایی برای تغییر سبک و اندازه قلم وجود دارد. هنگامی که تغییرات را ایجاد می کنید ، می توانید آنها را در همه نتایج جستجوی خود اعمال کنید. در آخر ، با کلیک کردن به صفحه جزئیات قلم نگاه کنید نمونه را مشاهده کنید.

صفحه جزئیات قلم در قلم های Google

3. فونت ها را به مجموعه خود اضافه کنید

اگر یک فونت خاص را دوست دارید ، می توانید از علامت قرمز به علاوه در گوشه بالا سمت راست استفاده کنید تا آن را به مجموعه خود اضافه کنید. با انجام این کار ، منویی در انتهای آن باز خواهید شد که تمام قلم های انتخابی خود را مشاهده می کنید.

قلم های انتخاب شده در فونت های گوگل

توجه داشته باشید که می توانید بیش از یک خانواده فونت اضافه کنید. این مثلاً وقتی که یکی را برای نسخه بدن خود انتخاب می کنید و دیگری برای سرفصل ها ، این حس را حس می کند.

4. تنظیمات قلم را شخصی سازی کنید

پس از رضایت از مجموعه خود ، روی منوی پایین کلیک کنید. با انجام این کار این صفحه نمایش باز می شود:

تنظیمات قلم در قلم های گوگل

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید برخی از قسمت های کد را برای جاسازی و استفاده از فونت ها در سایت خود پیدا کنید. بعداً این مهم خواهد شد. در حال حاضر ، روی زبانه ای که می گوید کلیک کنید شخصی سازی. انجام این کار شما را به این منو می برد:

قلم ها را در قلم های google سفارشی کنید

در اینجا ، شما می توانید سبک های قلم های مورد نظر را انتخاب کنید. این مهم است اگر می خواهید از فونت ها در اندازه های مختلف استفاده کنید ، که اغلب این مورد وجود دارد.

با این حال ، مراقب باشید: هرچه استایل شما بیشتر بارگیری شود ، سرعت آن بیشتر خواهد شد (فونت های Google حتی نشانه ای از سرعت بارگیری برای مجموعه فعلی خود را در بالا و سمت راست نشان می دهد). بنابراین ، در مورد آنچه که واقعاً به آن نیاز دارید فکر کنید و فقط آن را انتخاب کنید. به هر حال روش های بیشتری وجود دارد که می توانید وردپرس را سرعت بخشید.

در صورت نیاز به زبان دیگری غیر از الفبای استاندارد لاتین ، حتماً آن را در پایین انتخاب کنید.

زبانهای قلم را در فونت های گوگل انتخاب کنید

علاوه بر این ، تمام آنچه شما باید بدانید دو آیکون فلش در بالا هستند.

دکمه بارگیری و اشتراک گذاری را در قلم های Google

یکی از آنها در سمت چپ به شما امکان می دهد مجموعه قلم خود را پیش نمایش و به اشتراک بگذارید. هنگامی که تصمیم به انجام این کار گرفتید ، یک صفحه گسترده باز می شود که می توانید متن نمونه را وارد کنید و آن را در همه فونت ها به طور همزمان مشاهده کنید. این صفحه همچنین برای به اشتراک گذاری با مردم خوب است.

نکته مهم تر دکمه بارگیری در کنار آن است. با کلیک بر روی آن می توانید فایلهای قلم را بارگیری کنید تا از آنها در دستگاه دسک تاپ خود استفاده کنید (به عنوان مثال در فتوشاپ). استفاده کنید فونت های آسمان آنها را به روز نگه دارید.

بعداً ، ما همچنین راهی برای بارگذاری این پرونده ها در سرور و فونت های میزبان خود را به طور مستقیم در سایت شما نشان خواهیم داد. این را برای آینده در نظر داشته باشید. در حال حاضر ، ما یک کتابخانه دیگر با قلم مشابه را به شما نشان خواهیم داد.

منبع اضافی برای قلم های سفارشی

 • 15+ قلمهای ایمن وب را توصیه می کنیم

با ذکر موارد بالا ، شما باید بتوانید چیزی را برای خود پیدا کنید. نکته آخر - اگر نمی دانید چگونه فونت ها را به درستی ترکیب کنید ، از آن استفاده کنید قلم جفت جایی که طراحان کارهایی را برای شما انجام داده اند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map