راهنمای کامل شما برای استخدام برنامه نویسان وب (از ابتدا تا پایان)


چگونه یک توسعه دهنده وب استخدام کنیم


چرا برای استخدام یک توسعه دهنده وب به راهنمایی احتیاج دارید؟ چرا لازم است در وهله اول یک توسعه دهنده وب استخدام کنید?

این وبسایت به این فرض ساخته نشده است که هرکسی بتواند یک وب سایت ایجاد کند ، ساخته نشده است?

درسته. در حالی که در گذشته شما می خواستید که خودتان یک توسعه دهنده وب باشید یا اگر یک وب سایت می خواستید یک توسعه دهنده وب استخدام کنید ، امروز اینگونه نیست.

سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress ، Joomla و Drupal بسیاری از افراد را قادر ساخته اند تا خودشان وب سایت بسازند. علاوه بر این ، سازندگان وب سایت مانند Wix به شما امکان می دهند سایتهایی را از طریق کشیدن و رها کردن ساده ایجاد کنید.

با این حال ، هنوز دو دلیل بسیار خوب برای استخدام یک توسعه دهنده وب وجود دارد:

 1. آن را صرفه جویی در وقت.
 2. ممکنه با برخی از بیت های فنی بیشتر به کمک نیاز دارید.

در هر دو مورد مهم است که بدانید چگونه می توانید با یک توسعه دهنده وب پیدا کنید ، استخدام کنید و کار کنید تا پروژه شما هموار بماند. به همین دلیل ، راهنمای ما در مورد چگونگی استخدام یک توسعه دهنده وب ، تمام مراحل لازم برای انجام آن را طی خواهد کرد.

بیا شروع کنیم!

P.S. به سادگی به لیستی از سایتهایی که می توانید توسعه دهندگان وب استخدام کنید نیاز دارید؟ اینجا را کلیک کنید (لینک پرش).

راهنمای استخدام برنامه نویسان وب – تعریف پروژه شما

برای استخدام یک توسعه دهنده وب ، ابتدا باید برای خودتان مشخص کنید که دقیقاً چه چیزی را می خواهید انجام دهید. اگر این را نمی دانید ، نمی دانید چه کسی را جستجو کنید و چه چیزی را به آنها بگویید.تعریف پروژه خود

برای تغییرات وب سایت ، معمولاً کارها از دو بخش مختلف انجام می شود:

 1. طرح – این می تواند هر کاری باشد از طراحی مجدد لوگوی یا تصویر هدر شما تا بازخوانی کل طرح صفحه یا اضافه کردن جلوه های طراحی.
 2. کارایی / کدگذاری – به عنوان مثال ، افزودن سبد خرید ، کشویی تصویر سفارشی یا ایجاد تغییر در صفحه مدیریت وب سایت شما.

بسته به اینکه منطقه شما روی کدام منطقه متمرکز باشد ، باید افراد مختلفی را استخدام کنید (بیشتر در مورد آن در زیر). اگر قصد ایجاد یک وب سایت کامل را دارید ، به هر دو نفر نیاز خواهید داشت.

مهمترین قسمت در اینجا آمده است:

شما باید کاملاً درباره آنچه نیاز دارید کاملاً واضح باشد و آن را با جزئیات بنویسید. انجام این کار به شما کمک می کند تا:

 • نامزدهای اشتباه را از بین ببرید – اگر توضیحات شغلی واضح است ، می توانید افرادی را که واجد شرایط نیستند از بین ببرید. اگر آن را مبهم و گسترده نگه دارید ، در صورت ارائه جزئیات ، نامزدهای بسیار بیشتری به جای مخالفت با ارسال شما اقدام می کنند.
 • در وقت صرفه جویی کنید – اگر از انتظارات خود شفاف باشید ، توسعه دهنده وب می تواند زمان کمتری را در روند کشف بگذراند. درعوض ، آنها می توانند به نحوه اجرای پروژه شما بپردازند.
 • برآوردهای بهتری دریافت کنید – دانستن وسعت کار به داوطلبان این امکان را می دهد که زمان و هزینه را از قبل بهتر تخمین بزنند. همچنین باعث می شود تغییرات گران قیمت کمتری ایجاد شود.
 • برای خودتان وضوح کسب کنید – نوشتن مطالب خارج نیز تمرین خوبی برای خودتان است. این به شما کمک می کند تا واقعاً از طریق آنچه می خواهید انجام دهید فکر کنید و ایده هایتان را کم خطر تر می کند. این یک گام مهم در جهت تحقق آنهاست.

به چه نوع توسعه دهنده ای نیاز دارم?

اکنون که درباره نوع وب سایتی که می خواهید یا تغییراتی که در سایت موجود دارید ، روشن هستید ، وقت آن است که در مورد نوع توسعه دهنده وب برای استخدام فکر کنید. اصطلاح “توسعه دهنده وب” در واقعیت مهارت ها و توضیحات شغلی مختلف را در بر می گیرد.

برنامه نویس در مقابل طراح

اول از همه:

بین یک توسعه دهنده و یک طراح تفاوت وجود دارد. طراح شخصی است که با نگاهی به وب سایت ظاهر می شود و دارایی هایی مانند تصاویر ، نمادها و غیره ایجاد می کند و تخصص آنها فتوشاپ و سایر برنامه های طراحی گرافیک است..

یک طراح گرافیک خالص در واقع سایت را پیاده سازی نمی کند. درعوض ، آنها نمایشی از آنچه در پایان به نظر می رسد را آماده می کنند. شخص دیگری وب سایت واقعی را بر اساس آن ایجاد می کند.

موضوع عکاسی Pixgraphy

امروزه ، بیشتر و بیشتر طراحان نیز اجرای این طرح را انجام می دهند. معمولاً به این موارد گفته می شود طراحان وب و تخصص آنها شامل زبانهای نشانه گذاری مانند HTML ، CSS و به طور فزاینده JavaScript است.

معنی این چیست:

توسعه دهنده شخصی است که کد می نویسد. به این معنی که آنها می توانند وارد سایت شما شوند و پرونده ها را ویرایش کنند تا تغییراتی ایجاد کنند یا کل سایت را از ابتدا ایجاد کنند. آنها همچنین با ویرایشگرهای کد و سایر ابزارهای مرتبط با توسعه همکاری می کنند.

Front-end vs Back-end توسعه دهندگان

توسعه دهندگان همچنین زیر گروه دارند. مهمترین آنها هستند توسعه جلو و عقب.

اگر نمی دانید:

جلویی بخشی از وب سایت است که بازدید کنندگان در مرورگر خود مشاهده می کنند. عقب بازگشت همه چیز پشت این است. این هم مکانی است که شما می توانید وب سایت خود را مدیریت کنید و هم اینکه چگونه سایت با سرور یا پایگاه داده شما ارتباط برقرار می کند.توسعه دهنده fornt-end vs back-end developer

توسعه دهندگان جلویی و طراحان وب اغلب یکسان هستند. آنها از همان زبانها استفاده می کنند و هر دو به ظاهر و احساس وب سایت شما اهمیت می دهند. توسعه دهندگان جلویی همچنین می توانند از شخصی که طرح را پیاده سازی می کند اما در وهله اول به نتیجه نرسند. در این مناطق همپوشانی زیادی وجود دارد.

توسعه دهندگان پشتیبان به نحوه کار سایت شما متمرکز شده اند. آنها با عملکرد کار می کنند و همچنین نگران سرعت وب سایت و سایر موارد فنی هستند. مهارت مهارت آنها شامل PHP است (مخصوصاً هنگامی که با WordPress کار می کنید) ، جاوا ، Ruby on Rails ، Python و سایر زبان های برنامه نویسی.

توسعه دهنده کامل پشته

توسعه دهندگان جلو و عقب متخصص هستند. این بدان معناست که آنها معمولاً در حوزه خود کاملاً خوب هستند اما به نظم و انضباط شخص دیگری ربطی ندارند.

به عبارت دیگر:

بسته به نیاز شما ، ممکن است برای اجرای وب سایت یا تغییرات مورد نیاز خود دو یا سه نفر (طراح گرافیک ، توسعه دهنده جلویی ، توسعه دهنده عقب) را استخدام کنید. بدیهی است که این امر منجر به ساعات کاری بیشتر و هزینه های بالاتر می شود.

کد

انتخاب دیگر برای استخدام یک توسعه دهنده وب استخدام ژنرالیستی است که می تواند همه کارها را انجام دهد ، به اصطلاح توسعه دهنده کامل پشته. اینها جکهای تجارتهایی هستند که قادر به ساخت وب سایتهای کامل از ابتدا از جمله طراحی ، پیاده سازی و رمزگذاری هستند. در حالی که دانش آنها همیشه به اندازه دانش متخصصان عمیق نیست ، آنها هنوز هم می توانند نتایج مورد نظر خود را تولید کنند.

در حالی که توسعه دهندگان کامل پشته می توانند گران تر باشند ، به هماهنگی کمتری نیاز دارند. در نتیجه ، می تواند فرایند را سرعت بخشد و در هزینه شما پس انداز کند.

مستقل در مقابل تمام وقت

سرانجام ، هنگامی که به دنبال توسعه دهنده وب هستید ، سؤال این است که آیا با یک فریلنسر کار کنید یا تمام وقت کسی را استخدام کنید. این به جزئیات پروژه شما بستگی دارد.

اگر فقط یک یک شغل, کار با فریلنسر اغلب به اندازه کافی خوب است. شما در مورد بازه زمانی ، قیمت و تحویل موافقت می کنید ، آنها وب سایت ایجاد می کنند و شما را از آنجا به عهده می گیرید. به علاوه ، در صورت نیاز به تغییر ، می توانید دوباره آنها را استخدام کنید.

این ترتیب معمول با وب سایتهای استاتیک یا سایتهایی که نیازی به تعمیر و نگهداری زیادی ندارند. همچنین اگر قصد دارید روز به روز اجرای وب سایت خود را انجام دهید این یک راه ایده آل است.

با این حال…

اگر به کسی احتیاج دارید مرتباً از سایت خود مراقبت کنید, شاید بهتر باشد که یک توسعه دهنده وب تمام وقت استخدام کنید. این به معنای منطقی است ، به عنوان مثال ، اگر شما در حال ساختن یک سایت خبری پیچیده هستید که به کارهای مفید بسیاری نیاز دارد ، اغلب تغییر می کند و محتوای متفاوتی دارد. دائم همچنین می تواند برای یک بازه زمانی محدود یا “پروژه محور” باشد که همان روزهای رسمی است.

آیا شما ایده ای دارید که اکنون به چه نوع توسعه دهنده وب نیاز دارید?

خوب ، پس بیایید در مورد مکان یافتن آنها صحبت کنیم.

از کجا می توانیم یک توسعه دهنده وب استخدام کنیم

استخدام برنامه نویسان وب

با تشکر از فناوری ، اکنون یافتن و استخدام یک توسعه دهنده وب آسانتر از همیشه است. در گذشته ، برای استخدام هر شخصی ، باید فهرست های محلی را جستجو کنید. امروز وب سایت های پر از حرفه ای در سراسر جهان وجود دارد که با کمترین زمان همکاری با شما همکاری خواهند کرد.

مکانهایی که می توانید توسعه دهندگان وب را استخدام کنید:

 • کد پذیر – سرویس برون سپاری مخصوص وردپرس. آنچه شما نیاز دارید را مشخص کنید و به سرعت با توسعه دهندگان وب مناسب مطابقت داشته باشید. از کارهای کوچک گرفته تا توسعه کامل پشته – می توانید همه این موارد را داشته باشید.
 • کار کردن – محبوب ترین مکان برای استخدام مترجمان. استفاده آسان و همراه با بسیاری از ابزارها مانند ردیابی زمان و پرداخت خودکار برای نقاط عطف به دست آمده.
 • Freelancer.com – مشابه با Upwork با میلیون ها کارگر از راه دور در دسترس. این برنامه با چت در زمان واقعی ، یک سیستم پرداخت عطف و موارد دیگر ارائه می شود.
 • گورو – گزینه سوم. بیش از سه میلیون آزادکار منتظر همکاری با شما هستند. امکانات شامل گزینه های پرداخت های مختلف (برای هر مرحله ، هر کار ، ساعتی) و درگاه های پرداخت ایمن است.
 • توپتال – وب سایت استخدام آزاد با استانداردهای بسیار بالا. آنها فقط سه درصد متقاضیان را می پذیرند ، بنابراین می دانید که با استعداد برتر (از این رو نام) کار می کنید. هیچ اطلاعات عمومی در مورد نرخ ها وجود ندارد اما احتمالاً از سایر گزینه ها گران تر است.
 • برون سپاری – مستقیماً کارگران از راه دور استخدام کنید و مستقیماً به آنها پرداخت کنید. روی کارهایی با ثبات و طولانی مدت تمرکز دارد. اگر می خواهید یک توسعه دهنده وب دائمی داشته باشید ایده آل است.
 • 99 طراحی – در ابتدا یک سرویس شلوغی برای طراحان گرافیک ، اکنون به شما امکان می دهد طراحان وب و توسعه دهندگان را پیدا کنید. آنچه را که لازم دارید ارسال کنید و متخصصان از سراسر دنیا ایده های خود را برای شما ارسال می کنند. می توانید نتایج را مشاهده کنید ، بازخورد ارائه دهید و یک برنده انتخاب کنید. فقط وقتی راضی هستید پرداخت کنید.
 • دریبل – در واقع جایی نیست که بتوانید افراد را استخدام کنید. با این حال ، مترجمان آزاد کارهای خود را در Dribbble ارائه می دهند و اگر دوست دارید کاری که انجام می دهند با آنها در ارتباط باشید..
 • Craigslist – وب سایت طبقه بندی رایگان. خوب است زیرا به شما امکان می دهد افراد محلی را پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که قضاوت درباره کیفیت یک توسعه دهنده وب در آنجا می تواند چالش برانگیزتر باشد.

چند گزینه دیگر وجود دارد مشاغل سرریز پشتهاز راه دور خوب است, و مشاغل معتبر. شما همچنین می توانید استفاده کنید لینکدین برای جستجوی توسعه دهندگان وب علاوه بر این ، بسیاری از برنامه های ساخت وب سایت دارای بازارچه های خاص خود هستند که در آن می توانید مترجمان آزاد پیدا کنید:

بودجه توسعه وب – چه چیزی را می توان انتظار داشت

محاسبه بودجه وب سایتتخمین میزان هزینه یک پروژه وب سایت یکی از سخت ترین مراحل است. قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد – مهارت و سطح تجربه برنامه نویس ، اندازه پروژه ، جایی که توسعه دهنده در آن مستقر است ، نوع پورتال شغلی که برای یافتن آنها استفاده کرده اید و موارد دیگر.

چگونه بودجه ایجاد می کنید?

اینجا نکاتی وجود دارد.

ساعتی در مقابل هزینه ثابت پرداخت کنید

برنامه نویس ساعت را تماشا می کندسوال اول این است که آیا شما به توسعه دهنده وب خود از طریق ساعت یا هزینه ثابت پرداخت می کنید. هر دو مزایا و معایبی دارند. که درست است بستگی به پروژه شما دارد و شما با چه کسی کار می کنید. در اینجا یک راه برای تصمیم گیری وجود دارد:

 • پروژه کوچک (حداکثر یک هفته) + توسعه دهنده وب باتجربه = ساعتی پرداخت
 • پروژه کوچک + توسعه دهنده بی تجربه = قیمت ثابت
 • پروژه بزرگ (چند هفته یا چند ماه) = قیمت ثابت

استدلال ساده است:

توسعه دهندگان با تجربه سریعتر هستند و اشتباهات کمتری دارند. از این رو ، آنها به عقب و جلو کمتری نیاز دارند ، که باعث صرفه جویی در وقت می شود. به همین دلیل ، پرداخت ساعتی اغلب ارزانتر می شود.

کارگران بی تجربه احتمالاً به اصلاحات و اصلاحات بیشتری احتیاج دارند. این بدان معناست که ساعات کاری بیشتری وجود دارد ، بنابراین بهتر است از ابتدا در مورد هزینه ثابت توافق کنید.

پروژه های بزرگ حتی دارای خطاهای احتمالی ، تخمین های معیوب ، تغییرات طراحی ، بازنگری ها و رفع آنها هستند. اگر به صورت ساعتی پرداخت شود ، این می تواند هزینه های زیادی را در انتهای دم ایجاد کند. به همین دلیل ، بهتر است که یک توسعه دهنده کلیت تلاش (از جمله اصلاحات احتمالی) را تخمین زده و در مورد قیمت ثابت توافق کنید.

همچنین این بدان معناست که شما باید در پیشنهاد پروژه و ارتباطات خود کاملاً دقیق باشید. هرچه در حوزه پروژه دقیق تر باشید ، احتمال نیاز به کار اضافی نیز کمتر خواهد بود.

تخمین های ناچیز برای قیمت گذاری

منظور از اعداد چیست؟ چقدر باید انتظار داشته باشید?

همانطور که گفته شد به عوامل زیادی بستگی دارد ، به ویژه محل قرارگیری شخصی که با او کار می کنید. برای اینکه بتوانید ایده خود را ارائه دهید ، در اینجا چند نکته مرجع برای نرخ ساعت و پروژه که می توانید انتظار داشته باشید وجود دارد:

 • طراح گرافیک: 25 دلار – 120 دلار در ساعت
 • توسعه دهنده جلویی: 15 دلار – 150 دلار + ساعت
 • توسعه دهنده پشتیبان: 35 دلار – 150 دلار + ساعت
 • توسعه دهنده کامل پشته: 75 دلار – 150 دلار + ساعت
 • وب سایت کامل
  • وردپرس: 3000 دلار – 15،000 دلار
  • جوملا: 1500 دلار – 7000 دلار
  • سازنده وب سایت: 600 دلار – 2500 دلار
  • تجارت الکترونیک: 3000 دلار – 20،000 دلار+
 • رفع مشکلات افزونه یا کد: 40 دلار – 600 دلار
 • افزونه ها و ویژگی های سفارشی: 100 دلار – 1000 دلار

ارسال پروژه خود

اکنون زمان آن رسیده است که پیشنهاد شغلی واقعی را ایجاد کنیم. همانطور که گفته شد ، شما باید در مورد آنچه می خواهید بلوری شفاف باشید. فقط در این صورت می توانید آن را به طور موثر با شخص دیگری ارتباط برقرار کنید.توسعه دهنده وب می خواست آگهی

جزئیات مهم برای گنجاندن

در اینجا مواردی که قطعاً باید در پست شغلی شما باشد وجود دارد:

 • اطلاعات پس زمینه – خود ، شرکت و نام تجاری خود را معرفی کنید. اهداف تجاری خود و همچنین گروه هدف مورد نظر خود را معرفی کنید. این ایده به توسعه دهندگان وب در مورد حوزه پروژه می دهد.
 • خلاصه ی پروژه – نظر چشم پرنده از این پروژه چیست؟ طراحی وب سایت کامل ، پیاده سازی سایت ، تغییرات؟ دقیق باش.
 • تحویل دادنی ها – آخرش چی می خوای؟ پرونده فتوشاپ؟ یک موضوع وردپرس؟ وب سایت کامل؟ بگذارید آزادکارها بدانند که قرار است در پایان و با چه فرمی تحویل بگیرند.
 • دارایی های موجود – هر آنچه را که از طرف خود تهیه خواهید کرد بیان کنید. این می تواند رهنمودهای طراحی ، دارایی های موجود ، طرح های رنگی ، کپی وب سایت ، آرم ها ، واید یا هر چیز دیگری باشد که قبلاً در انبار دارید..
 • کاندیدای ایده آل  – هم سطح تخصص مورد نظر خود را بیان کنید و هم خصوصیات دیگری که برای شما مهم است.
 • دوره زمانی – چه زمانی برای آماده شدن پروژه خود نیاز دارید؟ آگاه باشید که بیشتر اوقات تأخیرهایی به وجود می آیند ، بنابراین ایده خوبی است که مهلت محکم تری نسبت به زمان واقعی خود بگذارید. به این ترتیب ، اگر مشکلی پیش نیاید ، بافر دارید.

امتیازات اضافی

گذشته از موارد فوق ، در اینجا اطلاعات اضافی برای اثربخش تر کردن ارسال شغل شما وجود دارد:

 • ماکت ها – ایجاد تصاویری برای نشان دادن چگونگی تصور وب سایت یا ویژگی جدید خود. طرح روی کاغذ می تواند کافی باشد اما ابزارهایی مانند آن نیز وجود دارد بلسمامیک یا ویرایشگرهای تصویر مانند Photoshop.بالزامیک
 • مثال ها – اگر سایتهایی را می شناسید که شبیه به آنچه می خواهید ، از آنها درج کنید. برای هر دارایی دیگری که دوست دارید ، یکسان است. این نقطه شروع به توسعه دهنده وب شما می دهد. همچنین می توانید نمونه هایی از چیزهایی را که دوست ندارید و دوست دارید از آنها جلوگیری کنید ، درج کنید.
 • شامل یک کار کوچک – بسیاری از افراد یک بازی شماره را انجام می دهند و کورکورانه ایمیل های کنسرو شده ای را به هر پست شغلی که پیدا می کنند می فرستند. برای از بین بردن این موارد ، یک کار کوچک را در پست شغلی خود مانند استفاده از یک خط موضوع خاص یا پاسخ دادن به یک سؤال سریع ، درج کنید. به این ترتیب ، شما می دانید چه کسی آن را به درستی خوانده است.

ارسال بودجه خود در مقابل درخواست نقل قول

علامت دلاراین تنها سؤال را به وجود می آورد ، در صورتی که بودجه پروژه خود را درج کنید یا منتظر باشید که متقاضیان قیمت خود را برای شما اعلام کنند?

شما معمولاً برای هردو گزینه دارید و هرکدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند.

اگر در بودجه خود انعطاف پذیر نیستید, آن را در پیشنهاد خود گنجانید. به این ترتیب ، شما فقط نامزدهایی را جذب می کنید که حاضرند برای آن کار کنند. البته برخی از افراد را نیز ترساند ، اما به هر حال کار با آنها کار نمی کرد.

اگر مقداری مسافرت دارید, درخواست نقل قول کنید. به این ترتیب ، شما نامزدهای بالقوه بزرگی را رد نمی کنید زیرا شما الزامات بودجه را دست کم می گیرید.

حس می کند؟ سرد.

نحوه ارزیابی کیفیت یک توسعه دهنده وب

هنگامی که پروژه شما آنلاین شد ، شما امیدوارم که برنامه های کاربردی در حال چرخش باشند. اکنون سوال بزرگ این است: چگونه تصمیم می گیرید با چه کسی کار کنید؟ در زیر چند راهنمایی برای بهبود شانس انتخاب نامزد مناسب آورده شده است.

 1. الزامات فنی – در ادامه بالاتر در مورد مهارتهایی که انواع مختلفی از توسعه دهندگان به آن نیاز دارند صحبت کرده ایم. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مطمئن شوید نامزدهای شما این صندوق ها را بررسی می کنند.
 2. زمان پاسخ – توانایی رسیدن به فریلنسر شما مهم است. اگر نیاز به تغییر چیزی در مورد پروژه دارید ، نمی خواهید چند روز صبر کنید تا از آنها بشنوید. چند بار بنویسید و ببینید قبل از استخدام یک توسعه دهنده وب ، چقدر طول می کشد تا به شما بازگردند.
 3. مهارت های ارتباطی – در عین حال ، ارتباط کلی آنها را بررسی کنید. آیا آنها به وضوح صحبت می کنند؟ به همه سوالات خود پاسخ دهید؟ آیا آنها مثل افرادی هستند که دوست دارید با آنها کار کنید؟ شما با آنها زیاد صحبت خواهید کرد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تجربه کارآمد و دلپذیر است.
 4. پروژه های قبلی – کارهای قبلی توسعه دهندگان وب خود را بخواهید و بررسی کنید. به این ترتیب درک بهتری از تجربه ، نقاط قوت و ضعف آنها خواهید گرفت. این همچنین می تواند در وب سایت خود به صورت عکس یا حتی قطعه کد باشد.
 5. رتبه بندی مشتری – بسیاری از پرتال های شغلی که در بالا به آنها اشاره شد ، بازخورد مشتری را ارائه می دهند. فقط به رتبه بندی کلی نگاه نکنید بلکه قبل از استخدام یک توسعه دهنده وب ، نظرات مشتریان قبلی را نیز بخوانید. این یک روش خوب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخلاق کاری فرد ، زمان چرخش و سایر ویژگی ها است.
 6. تجربه – توسعه دهندگان باتجربه اشتباهات کمتری انجام می دهند ، زمان بازگشت کوتاه تری دارند اما هزینه بیشتری دارند. مبتدیان هزینه کمتری دارند اما ممکن است بیشتر طول بکشد و مشکلات بیشتری ایجاد کنند. این تصمیم برای شماست که تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما بهتر است و بیشتر اوقات به بازه زمانی پروژه بستگی دارد.
 7. تست های پرداخت شده – وقتی لیست را تنها برای چند نامزد لیست کرده اید ، ایده خوبی است که از آنها بخواهید که یک آزمون پولی را تکمیل کنند. برای انجام آنها یک کار کوچک انجام دهید و ببینید که چگونه می گذرد. هم در کل کار و هم به ارتباطات آنها توجه کنید. این یک پیش بینی خوب برای رفتارهای آینده است.

گرفتن پروژه خود از ابتدا تا پایان

هنگامی که در یک توسعه دهنده وب مستقر شده اید و دوست دارید با آن کار کنید ، زمان آن رسیده است که به طور واقعی به این پروژه حمله کنید. در اینجا مراحلی که از ابتدا تا انتها برداشته اید آورده شده است:

 1. جلسه تشکیل دهید – ترجیحاً از طریق تماس ویدیویی با نامزد صحبت کنید. پروژه را از جلو تا انتها اجرا کنید ، به سؤالات یا مشکلات احتمالی بپردازید ، از ورودی آنها بخواهید.
 2. نقاط عطف ایجاد کنید – به خصوص برای پروژه های بزرگتر ، ایده های خوبی برای دستیابی به نقاط عطف کوچکتر است. به این ترتیب ، می توانید به جای دیدن محصول نهایی (و مشکلات احتمالی) در پایان مهلت ، آنچه اتفاق می افتد را مرور کنید.
 3. در مورد برنامه پرداخت توافق کنید – برنامه ای را برای پرداختی که برای هر دوی شما کار می کند ، تهیه کنید.
 4. واریز را پرداخت کنید – این نشانه ای است که هر دو طرف نسبت به این پروژه متعهد هستند. توسعه دهنده وب باید کار خود را در آن نقطه شروع کند.پرداخت از طریق google pay
 5. با نقاط عطف پیگیری کنید – هر نقطه عطف مورد توافق را مرور کنید. هر وقت رضایت خود را از آنچه می بینید ، و نه قبل از آن ، آزاد کنید.
 6. یک بررسی نهایی انجام دهید – پس از انجام کار ، یک ممیزی نهایی انجام دهید. در صورت رضایت ، هزینه باقی مانده را نیز پرداخت کنید. همچنین معقول است که در مورد دوره ضمانت موافقت کنید که در آن توسعه دهنده به اصلاح مواردی که احتمالاً نادیده گرفته اید ادامه دهد.

راهنمای شما برای استخدام برنامه نویسان وب به طور خلاصه

اگرچه هر روز می تواند یک وب سایت ایجاد کند ، اما دلایل خوبی زیادی برای استخدام یک توسعه دهنده وب وجود دارد. یک حرفه ای می تواند کارهایی را انجام دهد که شما قادر به انجام آن نیستید و کار را سریعتر از شما انجام می دهد. برون سپاری این کار به شخص دیگری این امکان را می دهد تا روی چیزهای مهم تر تمرکز کنید.

در راهنمای ما برای استخدام توسعه دهندگان وب ، نکاتی در مورد چگونگی ناخن کردن هر مرحله از فرآیند یافتید. در ابتدا می تواند عصبی باشد اما با تجربه آسان تر می شود.

به علاوه ، هنگامی که با کاندیداهای خوب رابطه کاری برقرار کردید ، اغلب می توانید با آنها همکاری کنید. به این ترتیب ، لازم نیست همه مراحل را هر بار انجام دهید.

آیا با استخدام یک توسعه دهنده وب تجربه دارید و می خواهید تجربه خود را به اشتراک بگذارید؟ آیا خودتان یک توسعه دهنده وب هستید و چیز دیگری برای اضافه کردن دارید؟ اگر چنین است ، لطفاً در بخش نظرات زیر این کار را انجام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map