راهنمای WHOIS خصوصی InMotion

منظور WHOIS خصوصی است?

کلیه اطلاعات تماسی که در طی فرآیند ثبت نام دامنه وارد کرده اید بطور خودکار در پایگاه داده WHOIS ، یک پایگاه داده عمومی که شامل تمام اطلاعات و اطلاعات تماس و ثبت نام برای هر دامنه ثبت شده با یک ثبت خاص است ، ذخیره می شود. این اطلاعات در دسترس عموم است و توسط هر کسی که مایل است قابل دسترسی است. از آنجا که این اطلاعات در دسترس عموم قرار گرفته است ، به معنای عدم محافظت از آن است.
با این وجود ، راهی برای محافظت از اطلاعات شما در پایگاه داده WHOIS وجود دارد. این فرآیند محافظت از پایگاه داده WHOIS ، WHOIS Private نامیده می شود ، همچنین به عنوان Domain Privacy نیز شناخته می شود. حریم خصوصی دامنه به شما کمک می کند تا با پنهان کردن آن از چشمان کنیز مردم ، از اطلاعات شخصی خود محافظت کنید و به نوبه خود به شما کمک می کند تا از هرزنامه نویسان ، telemarketers و سایر افراد ناشایست از دسترسی به اطلاعات شخصی خود محافظت کنید.


آیا InMotion WHOIS خصوصی را ارائه می دهد و چگونه کار می کند?

به عنوان بخشی از تعهد InMotion برای ارائه یک تجربه میزبانی ایمن و سالم برای مشتریان ، InMotion خدمات دامنه حفظ حریم خصوصی را به مشتریان خود ارائه می دهد. با این حال ، این سرویس یک ویژگی استاندارد از بسته میزبانی آن نیست بلکه بیشتر به عنوان یک سرویس اضافی ارائه می شود. به عنوان یک سرویس افزودنی ، به این معنی است که این سرویس با هزینه ای ارائه می شود که در حال حاضر می توانید با هزینه ای معادل 9.99 دلار در سال برای هر دامنه خریداری شود. گرچه می توان قیمت آن را کمی گران دانست ، اما فایده ای که برای کسانی که مایل به محافظت از اطلاعات خصوصی خود هستند به مراتب بالاتر از هزینه است.

به محض اینکه مشتری برای حفظ حریم خصوصی دامنه اقدام به خرید می کند ، InMotion سوابق اطلاعات عمومی برای نام دامنه را با اطلاعات شخصی InMotion جایگزین می کند. اطلاعات جایگزین شده شامل آدرس ایمیل ، شماره تلفن و آدرس فیزیکی به جز نام سازمان خواهند بود زیرا این مالک حقوقی دامنه است.
WHOIS خصوصی یا حریم خصوصی دامنه به جز کسانی که دارای پسوند .us در دسترس همه دامنه ها هستند.

چگونه می توانم سرویس حریم خصوصی دامنه InMotion را دریافت کنم?

گرفتن اطلاعات WHOIS توسط محافظت از دامنه InMotion بسیار آسان است. به سادگی مراحل موفقیت آمیز را دنبال کنید:

 •  ابتدا باید وارد پنل مدیریت حساب یا AMP شوید.
 •  به محض ورود به سیستم ، روی “دامنه” برجسته شده و سپس بر روی “مدیریت دامنه” کلیک کنید.
 •  سپس به صفحه ای آورده می شوید که دامنه های خود را ذکر کرده اید. در سمت راست دامنه های شما پیوند “افزودن حریم خصوصی” وجود دارد ، روی آن کلیک کنید که مربوط به دامنه مورد نظر شما شخصی باشد.
 •  با کلیک بر روی دکمه ، شما به صفحه صورتحساب می روند که می توانید با بخش صدور صورتحساب InMotion درباره خدمات جدید خود ارتباط برقرار کنید. ممکن است شما تصمیم بگیرید از اطلاعات کارت اعتباری موجود خود که در سیستم آنها ذخیره شده است استفاده کنید یا می توانید یک مورد جدید اضافه کنید. مهم است که شما با مطالعه شرایط آن با شرایط سرویس موافقت کرده و پس از فهمیدن و توافق آن ، روی ارسال کلیک کنید. توجه به این نکته حائز اهمیت است که حتی اگر سرویس حریم خصوصی پس از کلیک روی “ارسال” به دامنه شما اضافه شود ، ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا سایرین بتوانند به روزرسانی های اطلاعات WHOIS را مشاهده کنند.

مشتریان فعلی می توانند از طریق آدرس ایمیل [email protected] از طریق ایمیل یا با 888-321-4678 یا 757-416-6575 (برای مشتریان بین المللی) تماس بگیرند در حالی که مشتریان جدید یا کسانی که هنوز حساب میزبانی InMotion ندارند ، می توانید با [email protected] یا تماس بگیرید. با شماره های ارائه شده در بالا تماس بگیرید.

آیا من هنوز قادر به تغییر یا به روزرسانی اطلاعات WHOIS خود هستم?

شما می توانید با تغییر جزئیات ثبت نام ، اطلاعات WHOIS خود را به راحتی تغییر یا تغییر دهید. جزئیات ثبت نام از طریق صفحه مدیریت حساب شما قابل تغییر است. این چیزی هست که شما نیاز به انجام آن دارید.

 •  وارد پنل مدیریت حساب خود (AMP) شوید.
 •  در منوی بالای صفحه ، روی دامنهها حرکت کنید و سپس بر روی مدیریت دامنه ها کلیک کنید.
 •  روی دامنه ای که می خواهید از لیست دامنه های ارائه شده تغییر ایجاد کنید ، کلیک کنید.
 •  با این کار شما به صفحه ای خواهید رسید که لیستی از لینک ها را مشاهده خواهید کرد ، روی پیوند “بررسی یا تغییر جزئیات ثبت نام” کلیک کرده و روی آن کلیک کنید.
 •  در صفحه موفق ، روی دکمه “ویرایش” در کنار جزئیاتی که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید.
 •  پس از افزودن اطلاعات ، آن را با دقت بررسی کرده و سپس روی “ارسال” کلیک کنید. اطلاعات شما باید اکنون تغییر کند ، اما معمولاً 24 ساعت طول می کشد تا تغییرات در WHOIS در دسترس باشد.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map